מנויים עוזבים את yes מאחר והחברה מסרבת לשדר את ערוץ 14 (ערוץ 20) בטכנולוגיית HD - 0404
מנויים עוזבים את yes מאחר והחברה מסרבת לשדר את ערוץ 14 (ערוץ 20) בטכנולוגיית HD עכשיו 14

מנויים עוזבים את yes מאחר והחברה מסרבת לשדר את ערוץ 14 (ערוץ 20) בטכנולוגיית HD

״עכשיו 14״ – אפיק 14 ייפתח לצופה הישראלי ב-28.11.21 ועל המסך יככבו אנשי ערוץ 20 – שעובר כולו לאפיק החדש שבו זכה לאחרונה במכרז הרשות השנייה.

חברת הוט הבינה מייד את הפוטניציאל והיא מכירה טוב מכולם את נתוני הצפייה האמיתיים כיום של ערוץ 20 – נתונים גבוהים מאוד ובוודאי ביחס לנתונים הלא מציאותיים, בלשון המעטה, שפרסמה בעבר חברת קנטאר מדיה (על שקרי הנתונים פורסם כאן כמה פעמים). ב-HOT מיהרו לעבור ולשדר את ערוץ 20 בטכנולוגיית HD והרוויחו לא מעט מנויים חדשים. השידור האיכותי של הוט יימשך גם באפיק 14.

חברת Yes, שבאופן תמוה השיקה שלט עם לחצן ערוץ 12, לא השכילה להעביר את ערוץ 20 לטכנולוגייה החדשה וצופי ערוץ 20 ב-Yes, סובלים מאיכות שידור ירודה להחריד.

חברת Yes משקרת למעשה את לקוחותיה. החברה לא מספרת את האמת לציבור, כי כ-70 אחוז מלקוחותיה סובלים מהשידור הירוד בעת שהם צופים בערוץ 20. (בשיחות פנימיות מודים בחברה בנתון המדויק הזה).

הבוקר, פרסם אתר ice כתבה על כך ששדרני ערוץ 20, ינון מגל ובועז גולן פתחו בקמפיין העברת מנויים מחברת יס לחברת הוט וזאת בשל העובדה שיס מסרבת לשדר את ערוץ 20 בטכנלוגיית HD. האתר הביא את תגובת יס, שהיא כן משדרת בטכנלוגייה המדוברת את ערוץ 20, אלא שהדבר, כאמור, שקרי מהיסוד.

בועז גולן: ״קיבלתי טלפונים רבים והודעות רבות מלקוחות יס שמתכוונים לעזוב את יס בימים הקרובים ולעבור להוט. אני אישית אעשה את המהלך הזה. בושה וחרפה שחברת הלווין בוחרת להעדיף ערוצי שמאל ולמדר את הצופים שלהם מאיכות שידור סטנדרטית. אישית, אזכיר לצופים שלי בערוץ 20, בחדשות 0404 וברשתות החברתיות, מידי יום, שהם יכולים לצפות בנו באיכות שידור ראויה באמצעות HOT. אני קורא כעת לכל מנויי יס אשר צופים בערוץ 20 (והם רבים), לבטל את המנוי ולעבור לחברת הוט״.

גילוי נאות: בועז גולן הוא מבעלי אתר החדשות 0404.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]