הפשיעה במגזר הערבי: שורת הישגים למשטרה בפעילות "מסלול בטוח" - 0404
הפשיעה במגזר הערבי: שורת הישגים למשטרה בפעילות

הפשיעה במגזר הערבי: שורת הישגים למשטרה בפעילות "מסלול בטוח"

במסגרת המאבק הלאומי המשותף, ״מסלול בטוח״, לטיפול ומיגור הפשיעה בחברה הערבית מובילה משטרת ישראל פעילות אכיפה משותפת עם כלל גורמי אכיפת החוק וזאת במטרה לחזק את המשילות ולהגביר את תחושת הבטחון של האזרח.

במסגרת החודש הראשון של פעילות מבצעית ״מסלול בטוח״ רשמה המשטרה שורה של הישגים משמעותיים במאבק בפשיעה בחברה הערבית בדגש על הצלחות במישור הפשיעה הכלכלית הכוללות עבירות של הלבנת הון אעלמות מיסים והשגת רכוש בכסף שהושג בפעילות עבריינית.

מאז החלה הפעילות מזה כחודש ביצעה משטרת ישראל 178 מעצרים וקיימה 196 חיפושים במתחמים שונים ותפסה 50 אמצעי לחימה. במסגרת הפעילות המבצעית באכיפת הפשיעה הכלכלית נתפסו 33 כלי רכב, חולטו 3,407,800 ש״ח בהם כ-66,917 דולר ו-1,490 יורו.

נתפסו 40 פריטי רכוש בוצעו 67 בקרות רישוי והונפקו 25 טפסי הצהרות הון בפעילות משותפת עם רשויות המס. במסגרת הפעילות המבצעית הוגשו כבר 18 כתבי אישום ונפתחו 23 תיקי אלימות ובוצעו 16 הריסות של מבנים לא חוקיים.

מהמשטרה נמסר: "משטרת ישראל ממשיכה בכל העת בפעילות יזומה ומבצעית כנגד מחוללי הפשיעה בחברה הערבית במסגרתה נתפסים מידי יום אמצעי לחימה שונים בכלל המחוזות וביחידות השונות של להב 433".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]