הלילה: מייק הרצוג נכנס רשמית לתפקידו כשגריר ישראל בארה"ב - 0404
הלילה: מייק הרצוג נכנס רשמית לתפקידו כשגריר ישראל בארה

הלילה: מייק הרצוג נכנס רשמית לתפקידו כשגריר ישראל בארה"ב

מיכאל (מייק) הרצוג, אחיו של נשיא המדינה יצחק (בוז'י) הרצוג, נכנס הלילה (שלישי) רשמית לתפקידו כשגריר ישראל בוושינגטון. הרצוג יחליף בתפקיד את גלעד ארדן, אשר כיהן בתפקיד ב-11 החודשים האחרונים.  

״ארה״ב היא בת הברית החשובה ביותר של ישראל. מערכת היחסים המיוחדת בין שתי המדינות מבוססת על ערכים משותפים וקשרים אמיצים בין שני העמים״, אמר השגריר הרצוג. עוד הוסיף: "אני רוצה להודות לצוות השגרירות על העבודה המסורה לחיזוק מערכת היחסים הזו ואני מצפה לעבוד ביחד עם הדיפלומטים של משרד החוץ ונציגי משרדי הממשלה הנוספים בשגרירות, לחיזוק והעמקת היחסים בין ישראל לארה״ב״.

השגריר הרצוג התייחס גם לעבודה הצפויה עם ממשל ביידן: "אין ספק כי בבית הלבן יושב חבר אמת של ישראל. ביחד עם הממשל נפעל להעמקת שיתופי הפעולה בינינו ולפריצת דרכים חדשות. התמיכה הדו-מפלגתית בישראל הינה מרכיב יסוד ביחסינו עם ארה״ב ובכוונתי לפעול מול הדמוקרטים ומול הרפובליקנים על-מנת לשמור את ישראל כסוגיה חוצת מפלגות״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]