הסוף להעברת הכספים לעמותת 48? - 0404
הסוף להעברת הכספים לעמותת 48? palinfo com

הסוף להעברת הכספים לעמותת 48?

הבוקר (שני) התקבל צו עיקול של ההוצאה לפועל על סך 427 מיליון שקלים, לעמותת 48 המכונה ״העמותה האסלאמית למען יתומים ונזקקים״, בהמשך לעתירת ארגון שורת הדין כנגד העברת כספי העמותה לארגון הטרור חמאס. העתירה הוגשה בשם משפחת גביש אשר ארבעה מבני משפחתם נרצחו בפיגוע ירי באינתיפאדה השנייה, לצורך מתן פיצויים עבורם, בהתאם לפסיקת בית המשפט המחוזי שניתן בתביעת הפיצויים שהוגשה בנושא.

בארגון שורת הדין מסבירים כי עיקול הכספים מארגון הטרור חמאס יתבצע באמצעות מנגנון צו עיקול של ההוצאה לפועל, לנכסי עמותת 48 הישראלית, המכונה "העמותה האסלאמית למען יתומים ונזקקים", אשר רשומה כעמותה רשמית בישראל והעבירה בשנים האחרונות עשרות מיליוני שקלים לארגון החמאס.

נשיאת ארגון שורת הדין, עו"ד ניצנה דרשן-לייטנר: "קורבנות הטרור הצליחו היכן שהממשלה נכשלה. צו העיקול יאפשר למשפחת גביש לממש את פסק דין בית המשפט המחוזי אשר ניתן בעניינם, לפיו הם זכאים לפיצויים אשר מגיעים לגובה של מאות מיליוני שקלים מארגון הטרור. ההחלטה לעקל את הכספים הללו היא צודקת ונכונה, ותיתן לנו לייבש את צינורות החמצן של הטרור ולמנוע מעמותה ישראלית של התנועה האסלאמית להעביר כספים לאויבים שלנו״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]