הוליכה שולל והונתה קורבנות במיליוני שקלים: כתב אישום נגד בת ה-60 - 0404
הוליכה שולל והונתה קורבנות במיליוני שקלים: כתב אישום נגד בת ה-60

הוליכה שולל והונתה קורבנות במיליוני שקלים: כתב אישום נגד בת ה-60

חוקרי מפלג ההונאה ביחידה המרכזית של מחוז ירושלים השלימו את פעולות החקירה הסמויה והגלויה במסגרת חקירת פרשיית הונאה במהלכה חשודה בשנות ה-60 המאוחרות לחייה, הונתה על פי החשד מספר קורבנות אותם הכירה בשנים האחרונות.

בתחילת החודש התקבלה שיחה במוקד 100 של משטרת ישראל מפי החשודה בה מסרה כי בכוונתה לפגוע בעצמה וביקשה כי ניידת משטרה תגיע לביתה ביישוב סמוך לירושלים. שוטרות הסיור מתחנת לב הבירה שהגיעו לכתובתה, שמעו מפיה כי פגעה באנשים רבים וביקשה להסגיר עצמה, וזאת מבלי שידעה כי מתנהלת חקירה סמויה אודותיה וכי קיים בידי חוקרי מפלג ההונאה שביחידה המרכזית ירושלים צו מעצר כנגדה.

החשודה הועברה לחקירה במפלג ההונאה, שם ביקשה להתנצל על מעשיה והפגיעה שנגרמה מהם לקורבנות. במהלך החקירה, נגבו עדויות ונאספו ממצאים רבים, מהם עלה כי החשודה רקמה בעורמה רבה ובשיטתיות סיפורי בדיה באמצעותם הוליכה שולל את הקורבנות אותם הונתה בסכומי כסף המצטברים לכדי מיליוני שקלים. בנוסף הונתה החשודה תושב מעלה אדומים תוך איום לחשוף את תמונותיו האינטימיות שהגיעו לידיה. בנוסף, גילו החוקרים שהונתה גם אדם שהתקין מזגן בדירתה בתואנות שווא ביחס למצבה הכלכלי.

ביום חמישי האחרון הוגשה נגדה הצהרת תובע והיום צפויה הפרקליטות להגיש כתב האישום נגדה בבימ"ש.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]