השותפים של בנט. ח''כ סלימאן ברכה את המחבל: "סמל לעיקשות המאבק. ברכות לעציר" - 0404
השותפים של בנט. ח שמוליק גרוסמן, דוברות הכנסת

השותפים של בנט. ח"כ סלימאן ברכה את המחבל: "סמל לעיקשות המאבק. ברכות לעציר"

השותפה של בנט ושקד בממשלת 10 מעלות ימינה עאידה תומא סלימאן, ברכה את המחבל שובת הרעב על ההסכם לפיו ישוחרר בחודש פברואר הקרוב. חברת הכנסת חסרת הבושה הללה את ה"מאבק" של המחבל ב"דיכוי השלטוני", היא גם עודדה מחבלים אחרים לשבות רעב שהרי זה משתלם להם והמדינה נכנעת כפי שנכנעה מול מיקדאד. 

סלימאן כתבה: "העציר המנהלי מיקדאד אל-קוואסמה שבת רעב במשך 113 ימים במחאה על מעצרו הלא חוקי ועל הדיכוי המתמשך של הכיבוש. היום הוחלט שהוא ישוחרר בפברואר הקרוב. המאבק נגד עוולות הכיבוש ימשיך למרות ניסיונות הדיכוי היומיומי של השלטון. שביתת הרעב היא סמל לעיקשות המאבק. ברכות לעציר".

מבין עבירותיו הקודמות של המחבל, מגע עם אויב – סייע לתווך בין אנשי חמאס בגדה לבין אלה שברצועת עזה: "הנאשם הורשע על פי הודעתו במסגרת הסדר טיעון, בכך שבמחצית השנייה בשנת 2019 סייע למועתצם נתשה כדי שהלה יקיים קשר עם פעיל מטעם ארגון חמאס המגורש ברצועת עזה — מג'ד ג'ועבה. משם רכש עבור מועתצם מכשיר סלולרי וכרטיס "סים" לצורך קיום הקשר והעביר את המכשיר הסלולרי מעת לעת לצורך שימושו של מועתצם. לאחר מכן נהג הנאשם להחביא את מכשיר הסלולרי. בשלב מסויים השמידו לצורך שיבוש הליכי משפט".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]