צפו - גפני למלינובסקי: "בושה שעולה פה אנטישמית כזו, אנחנו טאליבן? את אנטישמית" - 0404
צילום: יונתן סינדל, פלאש 90

צפו – גפני למלינובסקי: "בושה שעולה פה אנטישמית כזו, אנחנו טאליבן? את אנטישמית"

מליאת הכנסת אישרה בקריאה טרומית את הצעת חוק העונשין של חברי הכנסת יוליה מלינובסקי, יבגני סובה ואלכס קושניר. בהצבעה שמית תמכו בהצעה 49 חברי כנסת מול 33 שהתנגדו והיא תועבר לוועדת הכנסת.

מוצע לקבוע כי במקרים שבהם מתבצעת השחתת מודעה או קלקול של שטר מטבע על רקע מגדרי ניתן יהיה להטיל בנוסף לעונש המאסר גם עונש של הקנס המנוי בחוק העיקרי, בסכום של 29,200 שקלים חדשים.

במהלך הדיון הסוער התפתחו חילופי דברים בין ח"כ מלינובסקי לח"כ גפני. ח"כ מלינובסקי: "כנראה שמה שמעניין אתכם זה לבנות פה מדינת טאליבן כי מה שהטאליבן עשה דבר ראשון כשהשתלט על אפגניסטן זה להשחית דמויות נשים במרחב הציבורי".

ח"כ גפני השיב: "יש מפלגה בכנסת שהמטרה שלה היא אחת – לא לאפשר לחרדים לחיות פה, מה זה השחתה על רקע מגדר? אין השחתות של כל מיני מודעות וכל מיני דברים שלא קשורים לעניין המגדר? כל החוקים שלהם זה נגד החרדים. אנחנו לא מכבדים נשים? איזו בושה זאת שעולה פה אנטישמית כזו, אנחנו טאליבן? זאת מפלגה אנטישמית, את אנטישמית".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]