יוסי דגן: להשעות את מוסי רז מהכנסת - 0404
יוסי דגן: להשעות את מוסי רז מהכנסת

יוסי דגן: להשעות את מוסי רז מהכנסת

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן קורא להשעות את ח"כ מוסי רז מהכנסת. לאחר שזה התראיין אתמול ואמר כי: "שירותי הרווחה צריכים לקחת את הילדים בהתיישבות הצעירה ולהעביר אותם לישראל שיגורו אצל משפחות אומנה".

את הדברים הוא כיוון לאיתי זר – מייסד הישוב הצעיר חוות גלעד, ולילדיו.

ראש מועצת שומרון יוסי דגן הזדעזע מהדברים. אתמול הגיע לחוות גלעד לחזק את התושבים והיום הוא קורא להשעות את מוסי רז מהכנסת:

"אין מקום בכנסת ישראל לאמירות גזעניות ואנטישמיות כלפי ציבור שלם בישראל. אנחנו לא נשתוק על החרפה הזו. אני דורש מחכ רז: התנצל או שנפעל בכל האמצעים שבשרשותנו להשעייתך מהכנסת. זוהי אמירה שאסור לעבור עליה בשתיקה"

דגן מוחה גם על שתיקת ארגוני זכויות הילד והמערכת הפוליטית: "אם מישהו היה מעז להציע להעביר את ילדי הישובים הלא חוקיים הבדואים למשפחות אומנה, הארץ היתה רועדת. ארגוני זכויות הילד, חברי כנסת ושרי ממשלה היו מוחים על כך. אולם כשמדובר בילדים של החלוצים הכי גדולים של הדור הזה. ילדי ההתיישבות הצעירה ביהודה ושומרון היד קלה על ההדק ואין פוצה פה ומצפצץ. איפה "המועצה הלאומית לשלום הילד"? איפה הארגונים האחרים?"

"עם ישראל מעריץ את ההתיישבות הצעירה, אני גאה בהם. נקים עוד ישובים. אלה אנשים אידיאליסטים התורמים ביותר לצבא ולמדינה. הם בדיוק האנטי תיזה של אנשים כמו מוסי רז והורוביץ וזו הסיבה שהם כל כך מלאי שנאה כלפיהם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]