גוש עציון: כנס חירום של ראשי רשויות ביו"ש למערכה על שטחי C - 0404
גוש עציון: כנס חירום של ראשי רשויות ביו

גוש עציון: כנס חירום של ראשי רשויות ביו"ש למערכה על שטחי C

ראשי הרשויות ועובדי מחלקות של הקרקעות ביו"ש התכנסו השבוע למפגש חירום שיזמה המועצה האזורית גוש עציון בנושא השמירה על אדמות המדינה בשטחי C.

בין משתתפי הכנס: יו"ר מועצת יש"ע, וראש מועצת בקעת הירדן, דוד אלחייאני, מארח הכנס, ראש מועצת גוש עציון, שלמה נאמן, ראש מועצת בנימין, ישראל גנץ, ראש מועצת הר חברון, יוחאי דמרי, ראש מועצת שומרון, יוסי דגן, ראש מועצת בית-אל, שי אלון, ראש מועצת קדומים, חננאל דוראני, ואנשי הקרקעות במועצות של יהודה ובשומרון.

במפגש שהוגדר מפגש סגור, ראשי המועצות דנו בהתפתחויות חמורות ביותר בנושא אדמות הלאום ביו"ש ויצאו באמירה ברורה וחד משמעית: "המאבק הזה הוא להיות או לחדול, זו מערכה קיומית של כלל עם ישראל, כולנו מחויבים לפעול יחד כדי לעצור השתלטות עוינת על אדמותינו, וחשוב מכך על עתיד ההתיישבות. ראשי הרשויות קיבלו שורת החלטות אופרטיביות וביניהן הקמת מערך משותף לכלל המועצות והקמת חזית אחידה אל מול גורמי צה"ל, המנהל האזרחי וכמובן מול מערכת פוליטית במערכה על אדמות המדינה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]