בנט על מבצע תפיסת הנשק בחברה הערבית: "הכרזנו מלחמה על פורעי החוק" - 0404
בנט על מבצע תפיסת הנשק בחברה הערבית:

בנט על מבצע תפיסת הנשק בחברה הערבית: "הכרזנו מלחמה על פורעי החוק"

נפתלי בנט, מסר הערב הצהרה עם השר לביטחון הפנים, עמר בר-לב, ומפכ"ל המשטרה, יעקב שבתאי, ממטה מחוז תל אביב של משטרת ישראל והתייחס למצבע תפיסת האמל"ח הבלתי חוקי בציבור הערבי.

נפתלי בנט: "משטרת ישראל השלימה הבוקר את מבצע "אושן", מבצע בהיקף חסר תקדים לתפיסת כלי נשק ואמצעי לחימה במגזר הערבי. מדובר באחד המבצעים המתוחכמים והנועזים, ואני רוצה לשבח את המפכ"ל, את השר לבט"פ, את מפקד המחוז ואת כל השותפים לתהליך.

הכרזנו מלחמה על פורעי החוק בחברה הערבית, לא פחות. הקמנו אגף מיוחד לנושא במשטרת ישראל, ואנחנו פועלים. לא מדברים, עושים. הדרך עוד ארוכה, אבל השינוי כבר מורגש בשטח. השימוש המופקר בנשק בחברה הערבית גובה חיי אדם.

משך שנים נבנה כאן אחד ממצבורי הנשק הבלתי חוקיים הגדולים במזרח התיכון, ואת זה התחלנו לפרק. לאזרחי ישראל הערבים אני רוצה לומר – מגיע לכם ביטחון אישי. לכן, אנחנו כאן, פועלים ונמשיך לפעול.

ולפורעי החוק בחברה הערבית, שמטילים אימה, הן על ערבים והן על יהודים – אנחנו לא נוותר, אנחנו לא נרפה. אנחנו רואים אתכם, ואנחנו נרדוף אתכם עד אחרון הנשקים ועד אחרון העבריינים שמטילים אימה על הסדר הציבורי. אנחנו נבוא איתכם דין וחשבון, אנחנו נעמיד אתכם לדין ואתם תשלמו.

מבצע "אושן" הושלם בהצלחה. מכאן פנינו אל המבצע הבא, ואל אלו שאחריו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]