זעם בימין בעקבות פגישת עבאס-עבדאללה: "התנועה האיסלאמית שולטת בממשלה" - 0404
זעם בימין בעקבות פגישת עבאס-עבדאללה: יונתן סינדל, פלאש 90

זעם בימין בעקבות פגישת עבאס-עבדאללה: "התנועה האיסלאמית שולטת בממשלה"

בימין זועמים על נפתלי בנט לאחר שמוקדם יותר הערב דווח כי מנסור עבאס פגש את עבדאללה מלך ירדן ודן עימו בין היתר בנושאים הנוגעים ליחסים בין ישראל לרשות וזאת בהסכמתו של נפתלי בנט וחרף ההבטחות כי עבאס ורע"ם יעסקו בנושאים אזרחיים בלבד ולא בנושאים לאומיים.

ראש האופוזיציה, ח"כ נתניהו: "בנט ממשיך במכירת החיסול של ישראל. ראש הממשלה בפועל, מנסור עבאס, נפגש היום עם מלך ירדן. לפי ההודעה הרשמית של ירדן: ״השניים דנו בהתפתחויות בשטחים הפלסטיניים, מלך ירדן הדגיש את עמידתו לצד האחים הפלסטיניים במאמצם להשיג את זכויותיהם״.

ח"כ דודי אמסלם: "10 מעלות ימינה, 100 מעלות שמאלה… התנועה האיסלאמית שולטת בממשלה, והנושאים "האזרחיים" הפכו להשתלטות על הנגב, תמיכה כספית בחמאס ועכשיו לקידום המדינה הפלסטינית.

מעניין אם עבאס הגיע לפגישה עם המסוק של חיל האוויר ומאבטחי השיירה. בושה וחרפה".

ישראל כ"ץ: "מנסור עבאס נועד עם עבדאללה מלך ירדן,בנט עודכן. גם מלך ירדן מבין מי האיש החזק בממשלה ונפגש איתו כדי לקדם את סדר היום המדיני.מיד אחרי שקיבל את המיליארדים עבאס,ראש הזרוע הפוליטית של האחים המוסלמים בישראל, מתפנה לתחום המדיני.ומי ידאג למדינת היהודים ? תגידו אתם".

ח"כ קטי שטרית: "בַּיָּמִים הָהֵם אֵין מֶלֶךְ בְּיִשְׂרָאֵל אִישׁ הַיָּשָׁר בְּעֵינָיו יַעֲשֶׂה. מתוקף מה עבאס נסע לשם? האם זאת שליחות מדינית? אם כן למה שר החוץ או סגנו לא טסו? מה סוכם שם? מה הסמכויות של עבאס בממשלה שהוא טס לפגישה רשמית עם מלך ירדן? בנט, מה עוד תמכור בשביל השיירה של האאודי?".

ח"כ אופיר סופר: "זה התחיל בניצן הורוביץ שרץ למוקטעה וממשיך כעת במנסור עבאס שבברכת ראש הממשלה הלך לייצג את מדינת ישראל בירדן. בנט החליט להפקיד את מדינת ישראל בידי האנשים שידאגו לאינטרסים של האויבים שלה".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]