ממשלת ביזיון - ח״כ מוסי רז: ״הרווחה צריכים לקחת את הילדים בהתיישבות ולהעביר אותם למשפחות אומנה״ - 0404
ממשלת ביזיון – ח״כ מוסי רז: ״הרווחה צריכים לקחת את הילדים בהתיישבות ולהעביר אותם למשפחות אומנה״ יונתן סינדל, פלאש 90

ממשלת ביזיון – ח״כ מוסי רז: ״הרווחה צריכים לקחת את הילדים בהתיישבות ולהעביר אותם למשפחות אומנה״

ממשלת '10 מעלות ימינה' של בנט ממשיכה להדרדר ואחרי "פייק אסון קורונה" של שקד עוד אמירה אומללה והפעם של ח״כ מוסי רז שאמר כי ״שירותי הרווחה צריכים לקחת את הילדים בהתיישבות הצעירה ולהעביר אותם לישראל -שיגורו אצל משפחות אומנה״.

פורום ההתיישבות הצעירה התייחסו לדברים: ״שירותי הרווחה צריכים להוציא את הילדים מהבית של מוסי רז כדי שלא יהפכו לאנשים בזויים כמוהו״.

גם ח"כ בצלאל סמוטריץ' התייחס לדברים ואמר: "אז השותף הבכיר של בנט ושקד קורא לשירותי הרווחה להוציא את ילדי המתיישבים מהוריהם ולשלוח אותם למשפחות אומנה בתחומי ישראל הקטנה. שמאלנים מטורללים בשולי המחנה תמיד היו. בנט ושותפיו הפכו אותם ואת עמדותיהם ההזויות למרכז קבלת ההחלטות וההנהגה במדינת ישראל. תודה נפתלי. תודה איילת".

מועצת יש״ע: "מוסי רז ממשיך להציג משנה חולה של פעיל חמאס ולא של חבר כנסת בקואליציה. זו אמירה מנותקת שמראה עד כמה השמאל הקיצוני עיוור לכאב של האחר. לא נהסס לעמוד מאחורי משפחות שיחליטו לתבוע אותו על לשון הרע".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]