בושי לך שקד - את "פייק" - 0404
בושי לך שקד – את סרעיה דיאמנט, פלאש90

בושי לך שקד – את "פייק"

איילת שקד המנותקת שכנראה לא הבינה שבמדינת ישראל בלבד נפטרו 8,124 בני אדם מאז פרוץ המגפה – אלה המתים שצריך "להכיל" כפי שהתבטאה בעליבות בעבר, וכעת היא גם טוענת שהקורונה היא "פייק אסון".  לאחר מכן, כאשר הבינה שקד ששוב התבטאה באומללות היא העלתה ציוץ נוסף ובו כתבה: "לכל אלה שמיהרו לקפוץ מחדדת את הניסוח. הקורונה משתוללת באירופה. הודות להחלטה מהירה של ראש הממשלה לתת את הבוסטר מוקדם ולניהול נכון של כל המערכת, נבואות הזעם בישראל לא התגשמו. יש עוד הרבה אזרחים שלא לקחו את הבוסטר, כדאי מאוד לעשות זאת עכשיו".

יש משהו כל כך מתנשא ומנותק באשה הזאת, שפשוט אי אפשר להבין.

"פייק אסון" היא מקלידה בלי רגישות כאשר ישנם אנשים שברגע זה ממש נלחמים על חייהם בבתי החולים.

"פייק אסון" –  כאשר אלפי משפחות אבדו את יקיריהן – ספרי להם איילת שהכל בעצם פייק, הם פייק.

לא בפעם הראשונה איילת שקד שכל מה שחשוב לה זה הכיסא, מזלזלת בחיי אדם בפרהסיה. לא בפעם הראשונה היא מראה כמה חסרת אופי ורגש היא – הכל פוליטיקה עבור שקד המנותקת.

הלא אנחנו, העם, חבורת טיפשים שלא מבינים בכל פעם מחדש את אמירותיה האומללות וזקוקים ל"חידוד ניסוח" ממנה. מי אנחנו בכלל? מה אנחנו מבינים באמירות ברומו של עולם שיוצאות מפיה של מלכת הקרח?

בושי לך שקד. פשוט בושי. כל התיקונים והחידודים לא יועילו לך.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]