מחר ייגזר דינו של אריה שיף - פעילי ימין יגיעו לתמוך - 0404
מחר ייגזר דינו של אריה שיף – פעילי ימין יגיעו לתמוך תנועת "אם תרצו"

מחר ייגזר דינו של אריה שיף – פעילי ימין יגיעו לתמוך

מחר יקבע גזר דינו של אריה שיף, שירה למוות בפורץ בדואי. פעילי 'אם תרצו', 'הועד להצלת הנגב', וארגונים נוספים יגיעו מחר בשעה 09:30 לבית המשפט בבאר שבע לתמוך באריה שיף, לקראת ההחלטה על גזר דינו.

כזכור, בדיון האחרון חזרה בה הפרקליטות מאמירות קודמות בעניינו של שיף ודרשה במפתיע עונש מחמיר של ארבע שנות מאסר.

בן שיף, בנו של אריה שיף: "תוצאת המשפט תשפיע על עתיד המדינה עשורים קדימה. בית המשפט צריך להחליט האם להפקיר את גורלנו לפורעים בנגב או לגבות את האזרח שניסה להציל את חייו וחיי אשתו. כל אחד יכול למצוא עצמו באותה סיטואציה כמו אבא שלי, לכן כולנו אריה שיף".

הוועד להצלת הנגב: "קוראים לתושבי הנגב להגיע ולתמוך ברגע הקריטי באריה שיף. אריה שיף הוא אזרח מצויין שנקלע לסיטואציה בלתי אפשרית בעל-כורחו , שאליה נקלעים רק בנגב המדמם".

יו"ר תנועת אם תרצו, מתן פלג: ""כולנו אריה שיף. אסור להפקיר את הנגב לפושעים. אם לא די בכך שהורשע, עכשיו מבקשים לגזור עליו עונש חסר תקדים? אנחנו מצפים מהשופטת לעשות את הדבר הנכון ולעמוד בסיכום של עבודות שירות. עונש כבד יפקיר את האזרחים בנגב ואסור שזה יקרה". 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]