בנט טען: "אין מו"מ להקמת מדינת טרור בלב הארץ". נתניהו: "יש לו התמחות בהונאה" - 0404
בנט טען: מרק ישראל סלם, פלאש 90

בנט טען: "אין מו"מ להקמת מדינת טרור בלב הארץ". נתניהו: "יש לו התמחות בהונאה"

נפתלי בנט טען היום (שני) במהלך דיון 40 חתימות במליאת הכנסת כי "אין משא ומתן להקמת מדינת טרור בלב הארץ".

ראש הממשלה לשעבר נתניהו תקף את בנט ואמר כי "לבנט יש תת התמחות בהונאה, הוא מגדולי גונבי הקרדיט, יש שגידו מהגדולים בעולם".

לדברי נתניהו: "גם מנהיגי העולם לא סופרים את בנט ויודעים שהוא בובה על חוט".

נתניהו: "בנט מתרברב בנתון הצמיחה הכלכלי של ישראל. הוא מגדולי גנבי הקרדיט בעת החדשה. כל מי שמבין בכלכלה יודע שצמיחה כלכלית היא לא דבר שנוצר יש מאין בארבעה חודשים. זה תוצאה של מדיניות סדורה שהובלנו ארבע שנים, במיוחד בזמן הקורונה.

אתם זוכרים את הביקורת שהייתה על המענקים שנתנו לאזרחים בזמן הקורונה. זעקו שאנחנו ״הורסים את כלכלת ישראל״. ההפך קרה. הצלנו את כלכלת ישראל וחילצנו את אזרחי ישראל ממשבר כלכלי. אלמלא הפעולות שלנו כלכלת ישראל הייתה מתרסקת.

בחודש מאי, עוד לפני חילופי הממשלה, ישראל דורגה לראשונה בהיסטוריה בין 20 הכלכלות המובילות בעולם. זה הישג אדיר בזכות המדיניות שלנו.

לפני שהתחלפה הממשלה, בנק ישראל קבע שהצמחנו את המשק ב-15.4%. בזכות הזינוק שאנחנו הבאנו ורק בזכותו אתה יכול להתרברב ביום בצמיחה של 7% כאילו עשית משהו. לא עשיתם כלום.

בנט כדאי שתבין שאזרחי ישראל יודעים את האמת. אתם אומרים שהבאתם ״תקציב חברתי״. לא חברתי ולא נעליים. זהו תקציב שמעלה מיסים ומחירים, שפוגע בפריפריה ומתעלל בשכבות החלשות.

אני מציע לך בנט – אולי תרד כבר מהספינים. אולי תעשה פעם אחת משהו אמיתי. הרי אתה כבר יודע שלא תהיה פה הרבה זמן. אז תנצל את הזמן כדי לעשות משהו אמיתי.

איראן מזהה את החולשה שלכם ומסתערת קדימה. בעוד חודש איראן תחזור לדיונים עם המעצמות לחזרה להסכם הגרעין, סכנה קיומית לביטחון ישראל. זה יתן לה מאות פצצות גרעין שמכוונות על הראש שלנו.

ומה עושה הממשלה? לפיד מתחייב ל״אין הפתעות״ וכובל את ידינו. בנט שותק ומקפיד לשמור על התחייבותו לממשל האמריקני שלא לפעול פומבית נגד חזרת איראן להסכם.

כשהייתי ראש ממשלה אני אמרתי לאמריקנים – אני אעשה הכל כדי למנוע גרעין מאיראן.

בזכות המאמצים שלנו הצלחנו להוציא את ארה״ב מהסכם הגרעין ובזכות המבצעים הנועזים שלנו, הצלחנו לעצור ולעכב את איראן מלהשיג נשק גרעיני.

בנט חלש ושותק. מנהיגי העולם לא סופרים אותו מכיוון שגם הם יודעים שהוא ראש ממשלה בובה שלא עובר את אחוז החסימה. הוא בסך הכל אבן שדורכים עליה בדרך ללפיד כראש ממשלה. זה החלום של השמאל".

נתניהו פנה לבנט ואמר: "תילחם נגד זה! תגייס את דעת הקהל נגד ההסכם המסוכן הזה! אתה לא עושה כלום! אתה מרכין ראש כמי שעומד בראש מדינת חסות.

אתם משליטים את התנועה האיסלאמית על ערביי ישראל. עשרות המיליארדים שנתתם לתנועה האיסלאמית יחזרו אלינו כמו בומרנג. הכסף הזה זורם בלי שום בקרה ובלי שום אחריות. אנחנו יודעים לאן זה יגיע. אזרחי ישראל ישלמו במשך שנים את מחיר הכניעה המבישה הזאת לרע״מ".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]