צפו - מחאת סנדק: מאות מפגינים בגשר המיתרים, הכביש נחסם לסרוגין - 0404

צפו – מחאת סנדק: מאות מפגינים בגשר המיתרים, הכביש נחסם לסרוגין

כ-500 מפגינים בצומת הכניסה לירושלים בגשר המיתרים – הכניסה לעיר נחסמת לסירוגין. כ-20 מפגינים נעצרו, עורכי הדין נתי רום ומשה פולסקי מארגון חוננו מסייעים לעצורים בתחנת המשטרה.

"בשעה האחרונה, חלק מהמפגינים הפר את הסדר תוך ניסיונות לחסימת הציר, אלימות כלפי השוטרים, גרימת נזק לניידות משטרה ויידוי אבנים לעבר כוחות המשטרה הפועלים במקום" – נמסר מהמשטרה.

במהלך ההפגנה התיזה המשטרה בואש על ח"כ בן גביר שלא נזקק לטיפול רפואי. קודם בואו למקום, פנה בן גביר לקציני משטרת ירושלים לקראת ההפגנה וביקש מהמשטרה לא להשתמש באלות וגז מדמיע ואלימות בהפגנה.

ח"כ בן גביר מסר: "לצערי יש דין אחד למפגיני ימין ודין אחד למפגיני בלפור. אני לא זוכר שהמשטרה השתמשה בבואש לפיזור הפגנות בבלפור הגעתי להפגנה כדי להגן על הילדים שהמשטרה נוהגת כלפיהם באלימות. אם אלימות המשטרה כלפי ילדים תימשך, אשאר במקום להגן עליהם. לא ייתכן שהמשטרה תרביץ לילדים שהגיעו למחות נגד הפשע שנעשה לאהוביה ז"ל, ותנסה לסתום להם את הפה ותפגע בחופש הביטוי".

מחאת סנדק

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]