בניגוד לרצון העם | התקציב עבר, אבל בנט לא עובר את אחוז החסימה - 0404
בניגוד לרצון העם | התקציב עבר, אבל בנט לא עובר את אחוז החסימה יונתן סינדל,פלאש 90

בניגוד לרצון העם | התקציב עבר, אבל בנט לא עובר את אחוז החסימה

נפתלי בנט מנסה כל כך לשדר שהכל עובד אצלו פיקס. מחלקת הגרפיקה אצלו עובדת שעות נוספות והוא באטרף לספר לעם ישראל שהתקציב עבר.

בנט, לא יכול למכור סיפורים לעם היושב בציון. גם על פי הסקרים בערוצים המפרגנים לבנט (מפחד חזרת נתניהו), מציגים את הסקרים שמבהירים שנפתלי בנט לא עובר את אחוז החסימה. מה זה לא עובר? הוא אפילו לא מתקרב לאחוז החסימה. במילים אחרות: נעלם. לא נספר. לא מקובל על העם.

בנט יכול למכור סיפורי תקציב עד מחר. האיש עם אפס תמיכה (אפס כי ימלוך), העביר תקציב שלא מקובל על עם ישראל ורוב מוחלט מתנגד לו. רוב מוחלט מתנגד להעברת כספים לארגוני טרור. רוב מוחלט מתנגד למתן 53 מיליארד ש״ח לתנועה האיסלאמית. זה טירוף מסוכן, פסיכיות של ממש לטובת הכסא בלבד. כדי לרפד את ישבנו הבוגד של בנט.

בנט בגד בעם ישראל. בנט בגד בערכים, באידיאולוגיה. בנט בגד בעצמו. הוא שיקר לעצמו בעת שסיפר לכם שאי אפשר לנצח מלחמה בממשלה שנסמכת על רע״מ ובדיוק במקביל ניהול איתו מו״מ להקים את קואליציית הרשע והשנאה.

אפס מנדטים לא יכול לנהל מדינה. גם מפלגה הוא לא יכול לנהל ואפילו חבר כנסת הוא לא יכול להיות. אלה המספרים. זו המציאות.

בנט יכול לייצר גרפיקות מכאן ועד להודעה חדשה, אבל לזכות באהדה הוא לא יכול. עם ישראל סולד מנוכלים, סולד מבוגדים, סולד מרמאים. בנט, הוא רק חלקיק נורא בהיסטוריה הארוכה של ישראל. בסופו של דבר הוא ייעלם מהפוליטיקה, בתקווה שנוכל לתקן את הקלקול הנורא שהביא לישראל.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]