ח"כ בן גביר לאחר פרובוקציית נשות הכותל: "הן באות לכאן כדי לתקוע אצבע בעין ולא להתפלל" | צפו - 0404

ח"כ בן גביר לאחר פרובוקציית נשות הכותל: "הן באות לכאן כדי לתקוע אצבע בעין ולא להתפלל" | צפו

אלפי בני אדם הגיעו הבוקר (שישי) לרחבת הכותל המערבי, למחות נגד נשות הפרובוקציה הרפורמיות אשר מגיעות לכותל מידי חודש במטרה להתסיס את הרוחות.

המשטרה השתמשה באלימות כלפי המוחים, שניסו למנוע את כניסתן של נשות הכותל עם ספרי תורה כדי למנוע "חילול השם". יו"ר מפלגת עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר, שהגיע לכותל המערבי, דרש להפסיק את האלימות וגם מנע יחד עם מאבטחי הכותל מהרפורמיות לעשות פרובוקציה עם ספר תורה. בן גביר מסר: "הכותל יקר לכולנו. חרדים דתיים וחילונים וכולם רצוים בו, אולם הרפורמיות לא באות להתפלל אלא לקלקל ולתקוע אצבע בעין".

בן גביר יצא גם נגד אלימות מקצת מהשוטרים נגד חרדים לדבריו: "האלימות המשטרתית עברה קו אדום, השימוש באלימות נגד חרדים נועדה להשתיק מחאה נגד הרפורמים שרוצים להתסיס את הרוחות. הגעתי לכותל כדי לשמור על הכותל ולומר די לאלימות המשטרתית. החרדים אינם שק חבטות שכל מי שרוצה במשטרה, יכול להכות בו ללא רחם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]