ח"כ לוי-אבקסיס לאחר העימות עם סדרנית הכנסת: "יש דרך להוציא חברי כנסת בלי לפעול בצורה אלימה" - 0404
ח

ח"כ לוי-אבקסיס לאחר העימות עם סדרנית הכנסת: "יש דרך להוציא חברי כנסת בלי לפעול בצורה אלימה"

ח"כ אורלי לוי-אבקסיס ממפלגת הליכוד, התייחסה הערב (חמישי) לתקרית החריגה עם סדרנית הכנסת בועדת הכספים וכתבה בחשבון הטוויטר שלה: "כחברת כנסת ותיקה אחרי שנים ארוכות בכנסת, מעולם לא חוויתי התנהגות אלימה שחדרה לפרטיותי כפי שחשתי הערב בדיון בועדת הכספים".

אבוקסיס הוסיפה: "אני מכבדת מאוד את סדרניות וסדרני הכנסת ומעריכה ביותר את עבודתם הלא קלה בעליל, אך יש דרך להוציא חברי כנסת בלי לפעול בצורה אלימה. אין הגדרה אחרת ללחיצה חזקה על הצלעות, פרט לאלימות ובריונות. מה שתמוהה בעיניי שאף אחד, לא יו"ר הכנסת, לא התקשורת ולא הח"כים ואף לא מנכ"ל הכנסת טרחו לברר מולי את האירוע או לפחות לשמוע גרסה נוספת.

בימים אלו, כאשר הטירוף חוגג, ונדמה שהכל נשפט ומסוקר ע"פ פוזיציה, אני לא מתפלאת שהתקשורת בתזמורת הח"כים מהקואליציה מנצלים את המצב בכדי ליצור מציאות שאיננה נאמנה לאמת. מיו"ר הכנסת ציפיתי להתנהג בממלכתיות כמו יו"ר הכנסת, ולא כמו ח"כ מיקי לוי שאנו מכירים מהעבר הלא רחוק. צר לי באם הסדרנית נפגעה ולמותר לציין את הערכתי הגדולה לכלל לעובדי ולעובדות הכנסת באשר הם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]