האחרון שיכול להטיף על התנהגות | מיקי לוי מגנה את אבוקסיס: "חצתה את כל הגבולות" - 0404
האחרון שיכול להטיף על התנהגות | מיקי לוי מגנה את אבוקסיס: גילי יערי, פלאש 90

האחרון שיכול להטיף על התנהגות | מיקי לוי מגנה את אבוקסיס: "חצתה את כל הגבולות"

הוא מבזה את תפקיד יו"ר הכנסת ומנסה לרמוס בכל מחיר את חברי האופוזיציה, אך הערב (חמישי) מיקי לוי שבר שיא נוסף כשתקף את ח"כ אורלי לוי אבקסיס, לאחר העימות עם סדרנית הכנסת בועדת הכספים.

כזכור, זה אותו מיקי לוי שהתפרץ פעם אחר פעם בקללות וגידופים כלפי חברי המחנה הלאומי, כשהיה עוד בספסלים האחוריים של האופוזיציה.

בהודעה שפרסם נמסר: "האלימות המילולית שנוקטים בהם חברים באופוזיציה חצתה את כל הגבולות. אני מגנה את ההתנהגות החצופה, הפוגענית והמזלזלת של חברת הכנסת אבוקסיס כלפי סדרנית בכנסת, שבסך הכל עשתה את עבודתה נאמנה. עובדי הכנסת לא יהיו שק החבטות של חברי כנסת שאיבדו כל רסן.

נפגשתי עם סדרנית הכנסת מרינה מץ אותה אני מכיר במשך שנים רבות במשכן, שאלתי לשלומה והתנצלתי בשם חברי הכנסת על העלבונות שנאלצה לספוג. אני בוש ונכלם וקורא פעם נוספת לח״כ יריב לוין לאפשר את הקמתה של ועדת האתיקה. כל דקה שעוברת ללא ועדת אתיקה מתפקדת רק מדרדרת את הבית הזה לתהומות עמוקים יותר".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]