ימינה צפויה להכריז על שיקלי כפורש. סמוטריץ': "הם יעלמו והוא ישאר ויזכר בהיסטוריה כגיבור" - 0404
ימינה צפויה להכריז על שיקלי כפורש. סמוטריץ': אבשלום ששוני, פלאש 90

ימינה צפויה להכריז על שיקלי כפורש. סמוטריץ': "הם יעלמו והוא ישאר ויזכר בהיסטוריה כגיבור"

ימינה צפויה להכריז על ח"כ עמיחי שיקלי כפורש בעקבות הצבעתו נגד התקציב. בימין מתחו ביקורת על כוונת ימינה וטענו כי מדובר בהוספת חטא על פשע לאחר ההונאה של בוחרי ימינה וההליכה עם השמאל הקיצוני.

יו"ר הציונות הדתית, ח"כ בצלאל סמוטריץ': "‏שיקלי לא פרש. היחידים שפרשו מהדרך והערכים וההבטחות והמחנה הם שותפיו לשעבר למיזם השקר וההונאה של בנט.

עכשיו הם מוסיפים חטא על פשע ורוצים לחסל לו את העתיד הפוליטי. אם היתה להם טיפת הוגנות ובושה הם היו משחררים אותו לדרכו בכבוד ואפילו מצדיעים לו.
אבל הם פשוט אנשים קטנים.

‏הם לא מסוגלים להביט במראה שהוא מציב בפניהם ולראות בה את פניהם המכוערות וגופם חסר עמוד השדרה, מול זקיפות הקומה, האומץ, היושרה והנאמנות שלו. אבל זה לא יעזור להם. הם יעלמו וייזכרו בהיסטוריה של העם היהודי לדיראון עולם, והוא ישאר עוד שנים רבות ויזכר בהיסטוריה כגיבור".

ח"כ איתמר בן גביר: "אנשי עקרונות, לא מתאימים להיות חברים בימינה שהפכה לשמאלה ולכן מנסים לנדותו. בפועל שיקלי היחיד שימשיך בכנסת אחרי הקדנציה של הממשלה הרעה הזאת. זה אבסורד שאלה שיושבים עם האחים המוסלמים, נאבקים באדם היחיד במפלגה ששמר על ההבטחות לבוחר, אבל הציבור לא ישכח וימינה תימחק מהמפה הפוליטית".

ח"כ אורית סטרוק: ‏‏"מצדיעה לח"כ שיקלי על הצבעתו נגד עמדת הקואליציה. אין ספק שהוא יכול להתקבל כחבר של כבוד למצעד היחידים שפעלו בניגוד לזרם על פי צו מצפונם והובילו שינוי.

רק לא הבנתי את העונש שנתנה לו סיעת ימינה. הרי הסיכוי של שיקלי להיכנס לכנסת הבאה גבוה עשרות מונים מהסיכוי של כל אחד מהם".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]