סמוטריץ': "נשמור על האחדות במחנה הלאומי ונחליף את הממשלה הרעה הזאת" - 0404

סמוטריץ': "נשמור על האחדות במחנה הלאומי ונחליף את הממשלה הרעה הזאת"

יו"ר הציונות הדתית, ח"כ בצלאל סמוטריץ' נאם הערב (שלישי) בהפגנת הימין בכיכר הבימה בתל אביב וקרא לשמור על אחדות המחנה הלאומי ולהפיל את הממשלה.

ח"כ סמוטריץ': "שמח לראות את האלפים, אלפים שנמצאים פה. אתם לא מבינים כמה כח זה נותן לנו כדי להמשיך להאבק. שמענו כאן על כל הדברים הרעים שהממשלה הזאת, שנשענת על תומכי טרור, עושה. אבל אני רוצה שנרים כולנו את הראש ואת הלב.

מרימים את האור גבוה, מדליקים את האור במדינת ישראל. אנחנו מדליקים את האור היום כיון שאנחנו הרוב בעם ומכיון שאנחנו צודקים ומכיוון שאנחנו מאמינים בקב"ה ובעם ישראל ובמדינת ישראל.

אנחנו יודעים שאף פוליטיקאי, ואף ממשלה או תנועה לא תצליח לנצח את מדינת ישראל, ולא תצליח לנצח את הציונות או את המדינה היהודית ואת התחיה הלאומית שלנו.

אנחנו רוצים מדינה יהודית, אנחנו רוצים דמוקרטיה אמיתית אנחנו רוצים לתקן את מערכת המשפט. אנחנו רוצים ליישב את הנגב והגליל ויהודה ושומרון, אנחנו רוצים ממשלת ימין.

יש לנו תפקיד אחד, לשמור על האחדות הגדולה במחנה הלאומי. דתיים וחילונים וחרדים, אנשי הכפר ומתיישבים ומרכז ופריפריה. יש לנו אחריות להרים את הרוח ולזקוף את הקומה לכל העם הזה. נשמור על אחדות המחנה כאיש אחד בלב אחד ונחליף את הממשלה הרעה הזאת כמה שיותר מהר. בעזרת ה' נעשה ונצליח".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]