יוסי דגן "הדגל הנאצי בחומש - בגלל הפינויים הרבים ואי הטיפול בטרור הערבי באזור" - 0404
יוסי דגן

יוסי דגן "הדגל הנאצי בחומש – בגלל הפינויים הרבים ואי הטיפול בטרור הערבי באזור"

הבוקר גילו אנשי הישיבה אשר עשו דרכם מהיישוב שבי שומרון ליישוב חומש, כי בסמוך ליישוב נתלה דגל נאצי עם צלבי קרס בסמוך ליישוב חומש. ראש מועצת שומרון יוסי דגן קרא לכוחות הביטחון לשים ידם על המחבלים וקבע כי "הפינויים האובססיבים בחומש לאחרונה, לצד העדר אי הטיפול הראוי באבנים ובבקת"בים הם המוטיבציה לצלבי הקרס".

ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן: "הפינויים והמעצרים בחומש שיתגברו לאחרונה, לצד העדר הטיפול הראוי בתופעת זריקות האבנים ובקבוקי התבערה באזור חומש, הם אלו שנתנו את המוטיבציה לנאצים מהכפר בורקא לתלות את הדגל הנאצי עם צלב הקרס בסמוך לחומש היום.

אני קורא לכוחות הביטחון – מתוך כבוד גדול, אך מתוך דאגה לא פשוטה, לשנות דיסקט באזור ולשים ידם על המחבלים הנאצים הללו, אני דורש להפסיק את הפינויים האובססיבים והמעצרים אשר התגברו לאחרונה, ולתת לאנשי ישיבת חומש להמשיך וללמוד בבטחה במקום.

היום לכולם ברור כי גירוש היהודים מישובי צפון השומרון – חומש, שא-נור, גנים וכדים היתה שגיאה נוראית שיש לתקן. אנשי ישיבת חומש החזירו את התורה ליישוב החרב, ובמסירות נפש שבו למקום – מדינת ישראל צריכה לחבק אותם ולסייע להם".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]