במדינה מתוקנת בנט ושקד היו נעצרים על שיתוף פעולה עם האויב | צפו - 0404
צילום: גרשון אלינסון, פלאש 90

במדינה מתוקנת בנט ושקד היו נעצרים על שיתוף פעולה עם האויב | צפו

זה הרבה מעבר למטורף. זו בגידה במדינת ישראל. אין שום דרך אחרת לתאר את מה שעושה הזוג בנט את שקד. השניים מובילים את ישראל לאבדון, מוכרים אותה על חשבון כולנו – על חשבון חיילינו שמסרו נפשם, על חשבון המשפחות השכולות, על חשבון חולי ישראל, נזקקיה ועוד ועוד.

את נפתלי בנט ואיילת שקד מעניין רק הכסא. והכסא הזה שווה פגיעה מהותית בביטחון ישראל. על פי החוק בישראל, מגע עם האויב – שיח ובוודאי העברת כספי אזרחי ישראל ביודעין, מהווים עבירה על החוק.

זה לא רק בנט ושקד. אלא כל חבריהם לממשלת ישראל, אך השניים האלה הם החוד. הם יכולים ברגע אחד לעצור את הטירוף, אבל שניהם בוחרים בטרור. זה כבר הרבה מעבר לישיבה עם תומכי טרור. זו תמיכה מלאה בטרור.

בנט לא יכול להתעלם מהעובדות. הפוסטים שכתבו חברי רע״מ מעידים יותר מכל שמדובר בתנועה התומכת בטרור. התחקירים מלמדים היטב במי מדובר ובמדינת היהודים היה חייב בנט לעצור את הכל ולהורות על חקירה יסודית בדרישה לדעת לאן כספי הפרוטקשן שהוא מעביר יגיעו.

בנט ושקד ממשיכים לסכן את ביטחון ישראל ע״י מתן כספים שעלולים לפגוע בנו בצורה ישירה. הם מכרו אותנו לפוטין, מכרו לביידן וכעת ישירות לטרור.

במדינה מתוקנת, משטרת ישראל היתה חוקרת את השניים, חוקרת את שותפיהם לדבר עבירה ואח״כ עוצרת אותם.

פורום המשפחות השכולות בוכה. ההורים מזועזעים. הסרטון שהפיקו (״ישראל מתאבדת״) הוא חלק מהבכי הכללי של עם ישראל.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]