תשושים ללא מים ואוכל: כוחות פשטו על מתחם פיראטי לגידול וסחר בכלבים - 0404
תשושים ללא מים ואוכל: כוחות פשטו על מתחם פיראטי לגידול וסחר בכלבים דוברות המשטרה

תשושים ללא מים ואוכל: כוחות פשטו על מתחם פיראטי לגידול וסחר בכלבים

כוחות משטרה פשטו על מכלאת כלבים פיראטית שבה החזיקו וסחרו בכלבים וערכו בניהם קרבות. במקום אותרו עשרות כלובים קטנים בהם 49 כלבים ללא מים ואוכל ובמצב של תשישות גופנית. 

דוברות המשטרה

10 כלבים פונו מהמקום במצב קשה לטיפול רפואי כשהם סובלים מפצעי נשיכה ותשישות. בנוסף במקום אותר ציפור שמורה מסוג חוואי שהוחזקה לא כחוק, היא נלקחה לטיפול על ידי רשות הטבע והגנים. במקום נתפסו תרופות וסמים בלתי חוקיים לטיפול בבעלי החיים שחלקם נרכשו משטחי הרשות.

מהמשטרה נמסר: "תופעת קרבות הכלבים גורמת לסבל, פציעות ואף מוות של כלבי הקרבות, לעיתים אף לוכדים בעליהם כלבים משוטטים ומשסים בהם את כלביהם למטרות אימון ובידור.

פעמים רבות, כלבי הקרבות מוחזקים בתנאים קשים, סובלים מהתעללות, מוזנים בסטרואידים ומורעבים מתוך מטרה להגביר את האגרסביות שלהם. כלבים אלה, גם אם שורדים ונלקחים מבעליהם, מצריכים תהליך שיקום ארוך עד בלתי אפשרי לפני שיוכלו, אם יתמזל מזלם למצוא בית מאמץ.

משטרת ישראל רואה בחומרה התעללות בבעלי חיים בכלל ותמשיך ליזום ולפעול כנגד התופעה האכזרית של קיום קרבות כלבים והחזקתם בתנאים קשים".

דוברות המשטרה

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]