האופוזיציה ליועמ"ש הכנסת: "לאפשר מסגרת זמן ראויה לדיונים על התקציב וחוק ההסדרים" - 0404
האופוזיציה ליועמ אוליבר פיטוסי, פלאש 90

האופוזיציה ליועמ"ש הכנסת: "לאפשר מסגרת זמן ראויה לדיונים על התקציב וחוק ההסדרים"

האופוזיציה בפנייה דחופה ליועמ"ש הכנסת, עו"ד שגית אפיק כי יש לאפשר מסגרת זמן ראויה של לפחות 72 שעות לדיונים על התקציב וחוק ההסדרים.

ח"כ שלמה קרעי, ששלח את המכתב, מסר: "מדובר בחוק הסדרים מפלצתי במידותיו, עם רפורמות מרחיקות לכת ופגיעה קשה בחלשים. תקציב דו שנתי, שגוזר גזירות קשות על כלל האוכלוסיות החלשות בישראל ושיפגע אנושות בצביונה של המדינה כיהודית ודמוקרטית.

חוקים שיכפיפו החלטות ממשלה וכנסת לפקידים שלא נבחרו, שיקעקעו את יסודות היהדות הנהוגים במדינת העם היהודי מימים ימימה, ויעבירו מיליארדים לגורמים תומכי טרור הפועלים נגד המדינה, במסווה של זכויות אדם. תקציב וחוק הסדרים שינחילו מיסים חדשים וקיצוניים שמתיימרים לשנות את התנהגותו של הציבור מבלי לתת לו זמן היערכות נדרש, כגון המיסים על משקאות ממותקים וחד פעמי, ביטול ההנחות בתחבורה הציבורית, ייקור תעריפי החניה, העלאת גיל הפרישה שיפגע בנשים ממקצועות שוחקים, מס הגודש על הפריפריה ועוד.

האופוזיציה הגישה עשרות אלפי הסתייגויות על הפרקים השונים של חוק התקציב וחוק ההסדרים. יש לאפשר מסגרת זמן ראויה של לפחות 72 שעות לדיונים וכן מספר הצבעות סביר".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]