ח״כ סמוטריץ׳: ״מתק השפתיים ועור הכבש של מנסור עבאס לא יוכלו לאורך זמן להסתיר את האמת״ - 0404
ח״כ סמוטריץ׳: ״מתק השפתיים ועור הכבש של מנסור עבאס לא יוכלו לאורך זמן להסתיר את האמת״ ניב מוסמן

ח״כ סמוטריץ׳: ״מתק השפתיים ועור הכבש של מנסור עבאס לא יוכלו לאורך זמן להסתיר את האמת״

ח״כ בצלאל סמוטריץ׳ תקף הבוקר (ראשון) בחריפות את מפלגת רע״מ של מנסור עבאס, על רקע התחקיר בו נחשף הקשר המדאיג בין החברים של בנט בקואליציית השמאל ההזויה לארגון הטרור חמאס ולקראת אישור התקציב במליאת הכנסת. 

סמוטריץ׳ כתב בחשבון הפייסבוק שלו: ״את ההתנגדות הנחרצת שלנו מהרגע הראשון להקמת ממשלה שתישען על תומכי הטרור האנטי ציוניים ברע"מ, גיבשנו על רקע לימוד מעמיק של התנועה האיסלאמית, שרשיה, תפיסותיה, אמונותיה, ושיטות פעילותה לאורך שנים רבות בארצות רבות ובישראל. נפגשנו עם מומחים, תרגמנו חומרים והכרנו את האמת.

הלימוד היסודי והבסיס העובדתי המוצק, הם שאיפשרו לנו לעמוד איתן מול מסכת לחצים אדירה ולשכנע את הציבור והרבנים שאסור בשום אופן להפוך את מדינת ישראל לבת ערובה של התנועה האיסלאמית ולחזק אותה בחברה הערבית בישראל.

לכן, אותנו התחקיר של 'עד כאן' שפרסמה איילה חסון בסוף השבוע לא הפתיע. התחקיר הזה הוא קצה קרחון שילך ויתגלה ככל שיחלוף הזמן. מתק השפתיים ועור הכבש של מנסור עבאס לא יוכלו לאורך זמן להסתיר את האמת.

וכשהאמת תתגלה, אלה שעוצמים גם עכשיו עיניים ויצביעו בעד התקציב שיעביר עשרות מיליארדים דרך רע"מ לחברה הערבית וחלקם גם לארגוני התנועה האיסלאמית ומהם לחמאס ולטרור, לא ידעו לאן להוליך את חרפתם. אלה שנותנים ידם להפקרת הנגב והגליל, להשתוללות הבנייה הבלתי חוקית וההשתלטות על עוד ועוד קרקעות בכסות של "צעדים אזרחיים לצמצום פערים", יזכרו לדיראון עולם בדברי ימיה של הציונות ותהליך התחיה הלאומית שלנו.

יש להם הזדמנות השבוע לעצור רגע אחד לפני התהום. ואם יעשו את זה אז "במקום שבעלי תשובה עומדים צדיקים גמורים אינם עומדים". ומנגד, אם ימשיכו בחטאם אז "האומר אחטא ואשוב, אחטא ואשוב, אין מספיקין בידו לעשות תשובה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]