בנט בגיבושון השמאל במודיעין: "לצד השני יש משימה אחת - למנוע מאיתנו להעביר תקציב" - 0404
בנט בגיבושון השמאל במודיעין: יונתן סינדל, פלאש 90

בנט בגיבושון השמאל במודיעין: "לצד השני יש משימה אחת – למנוע מאיתנו להעביר תקציב"

נפתלי בנט אמר היום (שישי) בגיבושון של ממשלת השמאל ההזויה שנערך במרכז האירועים האחוזה במודיעין: "האירוע הזה תופס אותנו ברגע רועש במיוחד. העיתוי היה צפוי אבל קודם כל, אני רוצה להציע קצת פרופורציה: בכל קואליציה יש רעשים. זה אמר לזה וההוא אמר כך על ההוא. אנחנו חיים בעידן שבו אין שהות. אין חצי יום עד שהעיתון נסגר, כדי לחשוב, להתייעץ, להרגע. הטוויטר תמיד פתוח והתגובות הרבה פעמים מהבטן ולא מאה אחוז מהראש".

"זו לא עוד ממשלה. אנחנו היינו האצבע בסכר שעצרה את המדינה מגלישה לאסון, למערכת בחירות חמישית, לעצירת תפקוד מוחלטת והחלשות דרמטית של המדינה, בכל הפרמטרים. אלה היינו אנחנו, וחלקנו שילם ומשלם על כך מחיר יקר. פוליטי, חברתי ואפילו אישי. צריך להבין את זה ולגלות רגישות והתחשבות", המשיך הנוכל.

בנט התייחס להעברת התקציב במליאת הכנסת בשבוע הקרוב ואמר: "יש לנו כמה ימים קריטיים לפנינו. לצד השני יש משימה אחת – למנוע מאיתנו להעביר תקציב. במשימה הזאת, כמו שאתם רואים – ואפשר להעריך שכולנו נראה בימים הקרובים – כל האמצעים כשרים. אני מבקש מכם, מכולנו, שני דברים: כושר עמידה. לכותרות יש טבע שהן חולפות עם הניוז סייקל של מחר. מה שנראה סוף העולם היום מחר כבר יצטרכו לגגל כדי להיזכר. הדבר השני שאני מבקש מכם הוא להתרומם מעל המפלג".

שר המשפטים גדעון סער לא התייצב לאירוע, וכך גם שר הבריאות ניצן הורוביץ, שנעדר בשל ביקור בגרמניה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]