לקראת מפגש קואליציית השמאל | לפיד: "ממוקדים במטרה - כל היתר רעשי רקע" - 0404
לקראת מפגש קואליציית השמאל | לפיד: אוליביה פיטוסי, פלאש 90

לקראת מפגש קואליציית השמאל | לפיד: "ממוקדים במטרה – כל היתר רעשי רקע"

שר החוץ ורה"מ החליפי בממשלת השמאל ההזויה יאיר לפיד, התייחס הבוקר (שישי) לספינים השונים שהפיצו כנגדו איילת שקד ונפתלי בנט בימים האחרונים. כזכור, שקד אמרה על לפיד שהוא אדם שטחי ועושה לממשלה "פיגועים" ביחסי החוץ ובנט צוטט כאומר שהרוטציה עם לפיד ככל הנראה לא תמומש באוגוסט 2023.

לפיד כתב בחשבון הפייסבוק שלו: "דיברתי ביומיים האחרונים לא מעט עם נפתלי, עם איילת, עם כל מנהיגי הקואליציה. לכולם אמרתי אותו דבר: המבחן שלנו הוא לדעת להבדיל מה חשוב ומה לא חשוב. מנסים ועוד ינסו לגרום לנו לריב. אם הם יצליחו, זה יפגע בעיקר באזרחי ישראל. אז נוודא שהם לא יצליחו. הממשלה הזו, ממשלת השינוי והריפוי, היא הדבר הנכון למדינה. היא הוקמה אחרי ארבע מערכות בחירות מפני שהיינו ממוקדים.

לא עבדנו בשביל המהדורה, אלא למען המטרה. בשבוע האחרון הצלחנו לעזור ל"כנפיים של קרמבו" ולהעביר תקציב להקמת מרכזי חוסן לנפגעי טראומה בעוטף עזה. זה פי אלף חשוב יותר מאיזו שטות שמישהו אמר ברגע של כעס. כשיש לך מטרה טובה אתה נשאר מפוקס. זה חלק מדרישות התפקיד. הקמנו ממשלה למען אזרחי מדינת ישראל. זו המטרה. אנחנו ממוקדים רק בה. יש לנו אתגרים בטחוניים ומדיניים, אנחנו אחרי שנתיים של מגיפה והתפרקות חברתית. את כל זה אנחנו מתקנים עכשיו. זה מה שמניע אותנו. זאת השליחות שלנו. כל היתר סתם רעש".

יונתן סינדל, פלאש 90

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]