בעלה של אלרעי פרייס: "איומים קונקרטיים על חיי אשתי". בר לב: "בטוח שהמשטרה תרד לשורש העניין" - 0404
בעלה של אלרעי פרייס: יונתן סינדל, פלאש 90

בעלה של אלרעי פרייס: "איומים קונקרטיים על חיי אשתי". בר לב: "בטוח שהמשטרה תרד לשורש העניין"

ד"ר מאיר פרייס, בעלה של ראש שירותי בריאות הציבור פנה בחשבון הטוויטר שלו למשטרת ישראל ולשר לביטחון פנים עמר בר לב בטענה כי ישנם איומיים קונקרטיים על חייה של אשתו וקרא "לפעול עכשיו לפני שיהיה מאוחר מידי".

האיומים על חייה של פרייס מגיעים בשל חלקה בניהול משבר הקורונה וככל הנראה מצד קיצוניים המתנגדים לחיסונים ולמדיניות התו הירוק.

ד"ר מאיר פרייס: "משטרת ישראל, כבוד השר. פונה אליכם ישירות. יש איומים קונקרטיים על חיי אשתי (שרון אלרעי פרייס). אתם יודעים את זה, יש הודעות ברשתות, יש מספרי טלפון, יש שיחות איום מפורשות. החומר אצלכם. זה הזמן לפעול, עכשיו לפני שיהיה מאוחר מידי".

השר לביטחון הפנים, עמר בר-לב, מסר בתגובה לציוץ: ״אני מגנה מכל ומכל את האיומים כלפי ד״ר אלרעי-פרייס. אין מקום לשיח מהסוג הזה כלפי אף אדם, ובטח כלפי משרתי ציבור מסורים ומומחים בתחומם כד״ר אלרעי-פרייס.

הוגשו שלוש תלונות בנושא בחודשים קודמים והן בחקירה. אני סמוך ובטוח כי משטרת ישראל תשלים את החקירה בצורה רצינית ותרד לשורש העניין״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]