אביר קארה כתב: ״מפלגה של מטומטמים״ ועזב את קבוצת הווטסאפ של ימינה - 0404
אביר קארה כתב: ״מפלגה של מטומטמים״ ועזב את קבוצת הווטסאפ של ימינה אבשלום ששוני, פלאש90

אביר קארה כתב: ״מפלגה של מטומטמים״ ועזב את קבוצת הווטסאפ של ימינה

בעקבות עימות עם חברת הכנסת שירלי פינטו מימינה,  עזב אביר קרא את קבוצת הווטסאפ של ימינה בטונים צורמים לאחר שכתב "מפלגה של מטומטמים".

העימות החל לאחר שקרא התנגד להצעת חוק חדשה לפיה יוטלו עיצומים כספיים על עסקים שלא יעמדו בהוראות ההנגשה לנכים, קארה טען כי "חובת הנגשה זה קומוניזם" ועורר את זעמה של פינטו.

אביר קארה: "אני בן לאמא נכת פוליו. גדלתי בבית של נכים ואני חי את הרעיון הזה יום יום. אבל כבעל עסק אם אתה לא מנגיש – אתה מפסיד לקוחות וזה עניין שלך, אבל אם אתה מקבל קנס – זה הבית שלך ואתה הולך לסגור את העסק. הדבר הזה לוקח אותנו במקום למקום חיובי – למקום שלילי. צריך להוריד את חובת ההנגשה מהמגזר הפרטי באופן גורף".

פינטו הגיבה בטוויטר ותקפה בחזרה: "אביר, איך אתה מסוגל להישיר מבט לי ול-1.8 מיליון אנשים עם מוגבלויות ולטעון שחובת ההנגשה היא קומוניזם?? פגיעה ב-1.8 מיליון אנשים עם מוגבלות היא בריונות. צרכי העסקים הפרטיים (הלגיטימיים) לא סותרים את הנחיצות להנגשה עבור אנשים עם מוגבלות. האמירה שלך טובלת בפופוליזם זול".

אחרי שעזב את הקבוצה ולאחר שפרסום הההודעה הזועמת שלו הפך את ימינה לבדיחה ברשת, חזר קארה לקבוצת הווטסאפ של חברי המפלגה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]