הצעת חוק לפיזור הכנסת הוגשה ע"י ח"כ קרעי: "עם ישראל מאס בממשלה" - 0404
הצעת חוק לפיזור הכנסת הוגשה ע הדס פארוש, פלאש 90

הצעת חוק לפיזור הכנסת הוגשה ע"י ח"כ קרעי: "עם ישראל מאס בממשלה"

הצעת חוק לפיזור הכנסת ה-24 הוגשה על ידי ח"כ ד"ר שלמה קרעי מהליכוד: "יש לצאת לבחירות לאלתר!".

קרעי: "הצעת החוק מוגשת נוכח מעשיה של הממשלה והקואליציה שעליה היא מושתתת בכנסת ה-24. פעולות נגד היהדות, נגד ריבונות העם היהודי בארצו, נגד ההתיישבות ביהודה ושומרון ונגד אזרחי המדינה על ידי תקציב אנטי חברתי, ענק, שלא היה כמותו, שפוגע בכל אוכלוסייה חלשה בישראל.

כמו כן מוגשת ההצעה בשל הסכנה מעצם קיומה של הממשלה האנטי ציונית הראשונה במדינת ישראל, ממשלה וקואליציה שבה שותפים גורמים אנטי ציוניים המסכנים את עצם קיומה של המדינה כיהודית ודמוקרטית.

התנהלות המערכת הפוליטית מציגה מציאות, לפיה הכנסת העשרים וארבע מיצתה את עצמה והפתרון היחיד הוא התפזרות הכנסת, תוך החזרת המושכות לאזרחי המדינה בכדי לקבוע הנהגה חדשה אשר תפעל להבטחת עתיד המדינה היהודית הציונית בישראל.

עם ישראל כולו כבר נוכח לדעת כי הרכב הממשלה הנוכחית, הנרטיב שלה ומעשיה, מסכנים את ישראל. בבחירות שיגיעו, הוא יחזיר את האמון שיאפשר למחנה הלאומי בראשות הליכוד ונתניהו לנצח ולהרכיב ממשלה ציונית בישראל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]