הפגנה נגד בנט וממשלת השמאל בב"ש: "אין לכם מנדט למחוק את המדינה היהודית" - 0404
הפגנה נגד בנט וממשלת השמאל בב חותם

הפגנה נגד בנט וממשלת השמאל בב"ש: "אין לכם מנדט למחוק את המדינה היהודית"

בני נוער דתיים והארגונים חותם וליב"ה הפגינו היום (שלישי) בבאר שבע נגד בנט וממשלת השמאל במחאה על הפגיעה בתחומי הצביון היהודי והלאומי של ישראל ובפרט על הרפורמות הצפויות בכשרות ובגיור אותן מקדמים מתן כהנא וליברמן וצפוים לפגוע קשות בצביון היהודי בכלל ובכשרות בישראל בפרט.

הפעילים תלו מודעות ושלטים בצמתים מרכזיים, עליהם נכתב "אין לכם מנדט למחוק את הזהות היהודית במדינת ישראל" ו- "ממשלה יהודית למדינה יהודית".

לטענת המוחים "מאחורי הרפורמות עומדת מגמה ברורה הרוצה להפריד בין היהדות לבין המדינה ולהפוך את ישראל למדינת כל אזרחיה".

מארגון חותם נמסר: "למרות הבדלי התפיסה העקרוניים בין נציגי ימינה לבין מפלגות השמאל הקיצוני, בשורה התחתונה הם פועלים יחד להגשים את חלומו של השמאל הרדיקלי ולשנות שינוי אקוטי בזהותה של מדינת ישראל. מאחורי כל הדיבורים על ייעול שירותי הדת, הפרטת הכשרות ועוד עומדת מגמה אחת – ניתוק היהדות מהמדינה ופגיעה משמעותית בצביון היהודי ובחוסן הלאומי.

אם בעבר היו אלו ארגונים חוץ פלמנטריים שנתמכו על ידי מדינות זרות שניסו לשנות את זהותה היהודית של המדינה בניגוד למדיניות הממשלה, כיום הפגיעה בזהות היהודית מתבצעת כמדיניות ממשלתית רשמית".

ארגון חותם

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]