עופר כסיף כינה קצין צה"ל קלגס - יו"ר הכנסת סירב לגנותו | צפו בביזיון - 0404

עופר כסיף כינה קצין צה"ל קלגס – יו"ר הכנסת סירב לגנותו | צפו בביזיון

ח"כ עופר כסיף כינה במליאת הכנסת קצין בצה"ל בשם "קלגס" ואת חיילי צה"ל "כובשים במדים". למרות הדברים הקשים יו"ר הכנסת, מיקי לוי, סירב לגנותו, התייחס באדישות לדברים ואף גירש את ח"כ אורית סטרוק, שמחתה על דבריו של כסיף, מהמליאה.

יו"ר תנועת אם תרצו מתן פלג, מסר בתגובה: "ח"כ מיקי לוי ממשיך להתנהג כמו יו"ר הפרלמנט בשוויץ. איך לא רעדה לו היד כשגירש את ח"כ אורית סטרוק הלביאה מהמליאה ואפשר לעופר כסיף המסית לקלל את חיילי צה"ל? מיקי, אנחנו מזכירים לך, כשחנין זועבי קיללה את חיילי צה"ל לא אפשרת לה להמשיך לדבר, ובצדק! לאן נעלמו הערכים שלך? תתעורר".

גם בארגון תורת לחימה מתחו ביקורת על יו"ר הכנסת: "ידע עם ישראל. אין לחיילי ומפקדי צה"ל מגן בדרג המדיני אל מול תומכי המחבלים והטרור ואויבי צה"ל, אשר פלשו לכנסת בחסות בג"ץ. החלשת צה"ל וכוחות הביטחון מתבצעת כיום מתוככי הכנסת, מוועדת החוץ והבטחון ומחברי קואליציה איסלאמיסטיים קיצוניים. הבזיון היום בכנסת רשום על שמו של ח"כ מיקי לוי שלא מנע אותו, וההידרדרות במעמדם של חיילים ומפקדים השומרים בגופם על עם ישראל – היא תוצאה ישירה של מחדלי ממשלת בנט-לפיד".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]