היטלר בסדרת "היהודים באים" | ח"כ מאי גולן: "התאגיד פוגע בזכרון השואה ועוד מעיז להתלונן על הסתה" - 0404

היטלר בסדרת "היהודים באים" | ח"כ מאי גולן: "התאגיד פוגע בזכרון השואה ועוד מעיז להתלונן על הסתה"

חברת הכנסת מאי גולן שלחה מכתב לתאגיד השידור בעקבות החשיפה בחדשות 0404 של קטע מתוך סדרת "היהודים באים" בו נראה הצורר הנאצי, אדולף היטלר, נראה כשהוא עומד תחת חופה בחתונה יהודית. בעקבות הפרסום דרשה ח"כ גולן הסברים מדוע התוכנית מבזה את זכרון השואה ופוגעת ברגשות הניצולים.

ח"כ מאי גולן פרסמה היום ברשת החברתית מייקי כי בתאגיד השיבו לדבריה, אך במקום להתנצל ולגנוז את הקטע הבעייתי, טענו כי "תלונות המסתמכות על פייק ניוז מסכנות את היוצרים והשחקנים ויוצרות מצג שווא על מה שעתיד להיות משודר בתאגיד".

ח"כ מאי גולן: "אז אחרי שפניתי לתאגיד השידור הציבורי ומחיתי בתוקף נגד סדרת "סאטירה" המציגה את דמותו של הצורר הנאצי אדולף היטלר – כשהוא ניצב תחת חופה יהודית, הגיעה התשובה ההזויה והמגוחכת של התאגיד.

מסתבר שהדלפת הסרטון שפורסם לראשונה בחדשות 0404, "מסיתה" נגד היוצרים ועלולה גם "לסכן" אותם… אולי עוד מעט גם יצמידו להם מאבטחים.

פשוט לא להאמין ששידור ציבורי פוגע בזכרון השואה, בזכרם של הניצולים ועוד מעיז להתלונן על הסתה. חוצפה שאין כדוגמתה! אמשיך להיאבק במי שמכספי המיסים שלנו פוגעים ברגשותיהם של רבים רבים מאזרחי מדינת ישראל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]