איפה אפשר לעשות בדיקת MRI פרטי דחופה - 0404
איפה אפשר לעשות בדיקת MRI פרטי דחופה מדפוזיטפוטוז

איפה אפשר לעשות בדיקת MRI פרטי דחופה

כל מי שמתבקש לעבור ניתוח בדיקת MRI יודע, עד כמה קשה למצוא תור בהקדם וכמה יקר לעבור בדיקה שכזו תוך זמן קצר. לצערנו, אין הרבה מכשירי MRI בישראל, הביקוש עולה על ההיצע, ולכן קשה מאוד לקבוע תור בהקדם, דרך הקופה או בדרכים קונבנציונאליות אחרות.

לצערנו, הרבה מאוד מטופלים נדרשים לעבור בדיקה מסוג זה, שכן מדובר באחת הבדיקות האיכותיות ביותר שקיימות בשוק. זו בדיקה שמאפשרת לרופא לראות בדיוק מה קורה באיברים ובמערכות הפנימיות שלנו, מבלי שיהיה צורך לבצע בדיקה פולשנית. הבדיקה מציגה תמונות בפריסות שונות וברזולוציה מתקדמת, באופן שיכול לזהות גידולים, מומים, דלקות ודברים אחרים שיכולים להשפיע על התפקוד שלנו ובפרט על תפקוד המערכות הפנימיות שלנו.

בדיקת MRI הרבה פעמים, היא בדיקה שיש לבצע באופן דחוף, בוודאי אם מדובר על מטופלים אשר יש חשד לגידולים ודלקות מתקדמות אשר אם לא מאתרים ומטפלים בהן בהקדם, זה עלול לייצר בעיה רצינית, עד כדי כך שלא יהיה ניתן לטפל בבעיה. על כן, צריך למצוא דרך כיצד ללכת לבדיקת MRI כמה שיותר מהר, וזאת אפשר לעשות באופן פרטי, דרך 360 מעלות שיא.

איך מזמינים תור בהקדם וכיצד זה יכול לשרת אותנו?

ברגע שהרופא שלנו מבקש מאיתנו לעבור בדיקת MRI  דחופה, אז אנחנו יכולים לפנות לצוות של חברת 360 מעלות שיא, הם ידאגו למצוא עבורנו תור מהיר לMRI תוך 12 עד 72 שעות, כולל בשעות הלילה. אנחנו נפנה למרכז בו אמור להתבצע התור, בהתאם להוראות שנקבל מצוות החברה.

אחרי שנבצע את הצילומים, נחכה חצי שעה בערך לקבלת התוצאות ואז נוכל לפנות אל הרופא בשביל שיבחן אותן ויחליט מה תהיה תוכנית הטיפול הרלוונטית עבורנו. כל התהליך לא אמור להימשך מעבר למספר ימים, בהנחה כמובן ואנחנו פונים מיד אל צוות החברה וכן הרופא יהיה מוכן לקבל אותנו בהקדם.

בצורה כזו, אנחנו יכולים לסיים את תהליך הבדיקה במהרה ולא נצטרך לחכות זמן רב שנוכל לבצע אותה, וכן אנחנו נוכל לפנות אל הרופא שלנו בהקדם בשביל להתחיל תוכנית טיפול מתאימה. כל זה בעלות נמוכה ואטרקטיבית.

מה זו בדיקת MRI  פרטית דחופה?

בדרך כלל, כשאנחנו נדרשים לעבור בדיקה מסוימת אז הדרך שלנו לבצע אותה היא באמצעות קופת חולים. אנחנו פונים לקופה, מקווים לקבל אישור שהקופה אכן מוכנה לממן עבורנו את הבדיקה ורק אז אנחנו יכולים להזמין תור. הבעיה היא, בדרך כלל התורים דרך הקופה לוקחים מספר שבועות, מה שכמובן לא תורם לנו אם אנחנו צריכים לבצע בדיקת MRI דחופה.

אופציה אחרת, היא להזמין לבד ולשלם את מלוא הסכום של הבדיקה. גם אם אנחנו נוכל לקבל תור בהקדם, הרי שזה יכול לעלות לנו לא מעט כסף ולכן זה לא בהכרח משתלם. לכן אנחנו צריכים לחפש אופציה אחרת, טובה יותר.

האופציה שחברת 360 מעלות שיא מעמידה לרשותנו, היא בדיקת MRI  פרטית דחופה. המשמעות היא, שאנחנו יכולים לקבל תור בהקדם באמצעות צוות החברה, וכן לשלם עליה סכום נמוך יחסית, שכן הבדיקה משולמת דרך פוליסת ביטוח בריאות פרטי שאנחנו מחזיקים ברשותנו או דרך ביטוח משלים. החברה עובדת עם שני המסלולים ואנחנו יכולים לנצל אותן לטובתנו, בשביל לקבל תור בהקדם ובעלויות אטרקטיביות עבורנו, וכולל גם פענוח MRI מהיר, ועדכונים במקרה ובדיקת הMRI לא יוצאת תקינה חס וחלילה.

לסיום חשוב לומר, ככל שנפנה מהר יותר אל צוות החברה ונבצע את הבדיקה בהקדם, כך נוכל בסופו של דבר לקבל טיפול מתאים בהתאם למצב שלנו, ונגדיל את הסיכויים להחלים.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]