בן גביר ביקר בשער שכם עם סיעת הציונות הדתית: "צריך לתת לשוטר שהיה באוטובוס גב לירות בפורעים" | צפו - 0404

בן גביר ביקר בשער שכם עם סיעת הציונות הדתית: "צריך לתת לשוטר שהיה באוטובוס גב לירות בפורעים" | צפו

בעקבות ההתפרעויות האלימות הגיע יו"ר עוצמה יהודית, ח"כ איתמר בן גביר, הגיע יחד עם סיעת הציונות הדתית יו"ר הציונות הדתית בצלאל סמוטריץ, ח"כ מיכל וולדיגר, ח"כ אורית סטרוק, ח"כ שמחה רוטמן וח"כ אופיר סופר לשער שכם.

ח"כ בן גביר מסר: 'הבא להורגך השכם להורגו', שוטרים שמרגישים מאוימים ויש חשש לחייהם, צריכים לפעול ביד קשה ובמידת הצורך גם לירות. צריך לתת לשוטר שהיה באוטובוס גב לירות בפורעים, משטרת ישראל חייבת להיות בעל הבית בשטח ואם המשטרה רוצה היא יכולה לעשות זאת".

יו"ר הציונות הדתית, ח"כ בצלאל סמוטריץ': "הריבונות בירושלים לא יכולה להיות שבויה בידיו של מנסור עבאס. הגענו לפה כי מדי ערב יהודים עוברים תקיפות והתנכלויות בעיר הבירה.

ההתרפסות של בנט מול מנסור עבאס והתנועה האיסלאמית מובילה לאובדן המשילות על אזורים נרחבים בכל רחבי הארץ. הפורעים מבינים שהממשלה מוגבלת ביכולתה לפעול נגדם והם מנצלים זאת לקבוע עובדות בשטח. זה קורה בכל הערים, בנגב, בערים המעורבות ועכשיו גם בנסיון להפקיע את זכותנו על העיר ירושלים ולחלק דה פקטו את ירושלים. אנחנו כאן כדי להגיד לפורעים והטירוריסטים הערבים לא יקרה!

מחזקים את השוטרים ושוטרי מגב במלחמה ללא פשרות בטרור. ירושלים שלנו, של עם ישראל לנצח נצחים ולא ניתן לפורעים לפגוע בבירתנו הנצחית".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]