שקד מתנגדת לחוק סער נגד נתניהו? עוד שקר מבית הנוכלת שנזכרה שיש לה בטן שצריכה לכאוב - 0404
שקד מתנגדת לחוק סער נגד נתניהו? עוד שקר מבית הנוכלת שנזכרה שיש לה בטן שצריכה לכאוב ערוץ 20

שקד מתנגדת לחוק סער נגד נתניהו? עוד שקר מבית הנוכלת שנזכרה שיש לה בטן שצריכה לכאוב

אל תתנו לאמירות ולהצהרות של איילת שקד להטעות אתכם. היא שקרנית, נוכלת פוליטית מסוכנת וכזאת שאסור להאמין לאף אות שיוצאת לה מהפה או מהמקלדת.

פתאום לשקד מפריע החוק של גדעון סער נגד נתניהו והיא טוענת שאסור לאפשר ליועמ״ש לקבוע מי יהיה כאן ראש ממשלה. נו באמת, זו אותה איילת שקד שמגינה על היועמ״ש ודחפה בדיוק לחוק הזה ולהפלת נתניהו.

זו אותה איילת שקד שלפני שידורים באולפן בערוץ 20, ביקשה ממני לבוא לראיון, אבל שלא אשאל אותה בענייני מנדלבליט (כמובן שסרבתי ופעם אחת אף ביטלתי ראיון עימה). זה בדיוק נקרא סיקור אוהד. זה מה שהגברת ביקשה.

איילת שקד נמצאת עמוק בשמאל. עמוק בישיבה עם תומכי טרור, עמוק בממשלה שפועלת נגד חיילי צה״ל, נגד ההתיישבות, נגד מוסד הרבנות, נגד הכשרות, הגיור ומחלקת בפועל את הכותל. זו ממשלה מסוכנת ואיילת שקד היתה קבלנית הביצוע בהקמתה.

שקד נותרה עם חלום ילדות – אותו חלום של בנט להפוך לראש ממשלה בישראל. היא מוכנה גם להכיל מתים לצורך כך. בניגוד לבנט, היא עדיין לא מימשה את החלום וכדי לעשות זאת, היא נזכרת מידי פעם שהבטן שלה חייבת לכאוב. כדי לשחק אותה עם מבט לימין.

שקד עושה זאת למרות שהיא יודעת שאין צורך וחובה בקול שלה כדי להגביל את ח״כ בנימין נתניהו מלחזור לשלטון. היא עושה זאת רק לצורך כאבי הבטן והמשחק הפוליטי המלוכלך שלה.

איך אמרה גברת נוכלת בראיון בערוץ 20: ״אנחנו משתדלים לא לשקר״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]