ממשלת השקר | מי שיהנה מחוק החשמל של רע״מ הוא ח״כ ניר אורבך המתגורר בביתו ללא טופס 4 - 0404
ממשלת השקר | מי שיהנה מחוק החשמל של רע״מ הוא ח״כ ניר אורבך המתגורר בביתו ללא טופס 4 פלאש 90

ממשלת השקר | מי שיהנה מחוק החשמל של רע״מ הוא ח״כ ניר אורבך המתגורר בביתו ללא טופס 4

ח״כ ניר אורבך מצוי בניגוד עניינים חמור בכל הקשור בדיונים בנושא חוק החשמל, אך החוק מאפשר לו להצביע עליו במליאה, גם אם הוא מצוי בניגוד הכי חמור והחוק יועיל לו עצמו.

חוק החשמל ההזוי של רע״מ קובע כי כל בית ללא טופס 4 – ללא אישור חוקי לגור בו (עם עבירות בנייה), יוכל לקבל חיבור לחשמל ולמעשה להתגורר בבית באין מפריע. במילים אחרות, הכנסת הולכת להצביע על חוק שיאשר דה פקטו מגורים במאות אלפי בתים ערבים בלתי חוקיים ברחבי הארץ. למעשה, החוק ייקבע שמותר לגור בבית מסוכן למגורים. לא יאמן.

ניר אורבך גר בבית כזה. הבית שלו לא עומד בתנאי החוק והחוק אוסר עליו להתגורר בו, אבל מדובר באורבך ולאורבך, במפלגת השקר המסתייעת בתומכי טרור והשמאל הקיצוני – מותר הכל. הוא נמצא במקום הנכון. הוא גר באותה העיר עם היועמ״ש מנדלבליט, שמעלים עין מהתלונה שהוגשה בעניינו של אורבך ולא עושה דבר כדי להעמידו לדין.

אורבך מתפלל שהחוק יעבור ומן הסתם גם חברי מפלגתו שבקואליציה יזרמו עם החוק המטורף. כך נראית ממשלת השחיתות וההונאה. סכנה גדולה לישראל.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]