השר כהן העניק אות הוקרה לצעירים עם מוגבלויות המתנדבים באיחוד הצלה - 0404
השר כהן העניק אות הוקרה לצעירים עם מוגבלויות המתנדבים באיחוד הצלה יחיאל גורפיין

השר כהן העניק אות הוקרה לצעירים עם מוגבלויות המתנדבים באיחוד הצלה

שר הרווחה והביטחון החברתי, מאיר כהן, העניק אות הוקרה לצעירים עם מוגבלויות המתנדבים בשירות לאומי באיחוד הצלה. הצעירים התרגשו לקבל מידי השר סיכה מיוחדת של איחוד הצלה על הפעילות הלוגיסטית שהם עושים ומסייעת למתנדבים שעוסקים בהצלת חיים.

שר הרווחה והביטחון החברתי ביקר לפני זמן קצר במטה הארצי של איחוד הצלה בירושלים. את הביקור הובילו מנכ"ל הארגון אלי פולק, היו"ר משה טייטלבוים, סמנכ"ל המבצעים דב מייזל ואחראי קשרי ממשל שבי רפפורט שהציגו לשר את פעילות המתנדבים בחירום ובשגרה. השר התרשם מהעובדה כי מתנדבי הארגון מגיעים מכל גווני החברה בישראל וכי יהודים וערבים, חילונים וחרדים ועוד פועלים יחד להצלת חיים.

השר כהן מסר: "אני מודה לאיחוד הצלה על הסיור וההזדמנות לפגוש את האנשים עצמם שעושים עבודת קודש מסביב לשעון ולראות בזמן אמת איך מתנהל אירוע, התרגשתי במיוחד לפגוש צעירים עם מוגבלויות אשר מתנדבים בארגון".

מנכ"ל איחוד הצלה, אלי פולק: "אנחנו מודים לשר על הביקור ודבריו החמים. אנו בטוחים כי אנו יכולים לשתף פעולה עם משרד הרווחה ושירותים החברתיים ולתרום להרחבת שיתופי הפעולה בין אזרחי ישראל שמגיעים ממקומות שונים ומגוונים. כי הצלת חיים מאחדת את כל מי שהדבר בנפשו".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]