סמוטריץ': ממשלת בנט מדירה את תושבי יו"ש מחוק שצפוי להפחית מחיר השכרת דירות - 0404
סמוטריץ': ממשלת בנט מדירה את תושבי יו יונתן סינדל, פלאש90

סמוטריץ': ממשלת בנט מדירה את תושבי יו"ש מחוק שצפוי להפחית מחיר השכרת דירות

ועדת הכספים דנה בקידום של חוק לעידוד דיור להשכרה ארוכת טווח באמצעות חוק עידוד השקעות הון, במסגרת חוק ההסדרים. חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' טוען כי נציגי הממשלה בדיון מסרבים להחיל את ההסדר גם ביהודה ושומרון, וזאת למרות שאין מניעה משפטית כזו.

סמוטריץ': "עכשיו בוועדת הכספים הממשלה מקדמת במסגרת חוק ההסדרים עידוד דיור להשכרה ארוכת טווח באמצעות חוק עידוד השקעות הון. מהלך נכון וחשוב. אלא שנכון לעכשיו היא מסרבת להחיל את ההסדר גם ביהודה ושומרון, גם אחרי שנציג משרד המשפטים הבהיר שאין בכך בעיה משפטית וזו שאלה של מדיניות.

אז תושבי עראבה וסכנין ותל אביב וחיפה יהיו זכאים לדירות להשכרה ארוכת טווח אבל תושבי מעלה אדומים ואריאל וביתר עילית לא יהיו זכאים וימשיכו לשלם יותר. מתיישבי יו"ש מספיק טובים אליבא דהממשלה הזו כדי להיות שווי חובות אבל לא כדי להיות שווי זכויות.

ושוב, לא מדובר בעניין משפטי וגם לא בעניין מדיני. מדובר בהטבות מס שלהן יהיו זכאים תושבי ישראל הקטנה ולא יהיו זכאים תושבי יהודה ושומרון שיופלו לרעה. בושה וחרפה לעלי התאנה מימין של ממשלת השמאל האנטי ציונית הזו. עשר מעלות ימינה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]