מתווה "הכיתה הירוקה" יורחב לגנים ולערים צהובות | כל הפרטים - 0404
מתווה אילוסטרציה

מתווה "הכיתה הירוקה" יורחב לגנים ולערים צהובות | כל הפרטים

בתום דיון בעניין הרחבת מתווה הכיתה הירוקה הוחלט כי המתווה יורחב גם לערים הירוקות והצהובות באופן מלא, החל מיום ראשון הקרוב והבידודים בערים אלו יבוטלו בכלל מערכת החינוך.

מתווה הכיתה הירוקה יורחב גם לגני הילדים ולמעונות היום בערים הירוקות והצהובות. לערים הכתומות והאדומות יגובש מתווה נפרד ע"י משרדי הבריאות והחינוך שיוצג בהקדם.

בשעות אחר הצהריים, התלמידים שמשתתפים במתווה הכיתה הירוקה לא ישתתפו בפעילויות מרובות משתתפים שלא כוללות את תלמידי הכיתה, ולא ייכנסו למקומות שחל בהם התו הירוק. זאת במטרה לצמצם את סיכויי ההדבקה ולשמור על בריאות התלמידים, במקביל להשארת מערכת החינוך פתוחה.

בדיון השתתפו שר הבריאות, שרת החינוך, מנכ"ל משרד הבריאות, מנכ"ל משרד החינוך, ממונה הקורונה, ראש שירותי בריאות הציבור במשרד הבריאות, מפקד פיקוד העורף, הממונה על התקציבים במשרד האוצר, המשנה ליועץ המשפטי לממשלה, המשנה לראש המל"ל, עוזר שר הביטחון להתגוננות וגורמי מקצוע נוספים. (צילום: ארכיון)

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]