בן גביר: "השמאל לא למד את הלקח מרצח רבין - ממשיכים להסית נגד ציבור שלם" - 0404
בן גביר: אוליביה פיטוסי, פלאש 90

בן גביר: "השמאל לא למד את הלקח מרצח רבין – ממשיכים להסית נגד ציבור שלם"

חבר הכנסת איתמר בן גביר הודיע כי לא ישתתף בטקס לזכר יצחק רבין והתייחס לדברי נכדו ובתו של רבין וכן לדבריהם של שרים וחברי כנסת מהשמאל שהסיתו, לדבריו, נגד הימין.

ח"כ איתמר בן גביר: "רצח הוא רצח ויש לגנות אותו ולהסתייג ממנו בכל תוקף. יחד עם זאת, בשמאל לא למדו את הלקח מרצח רבין והם ממשיכים להסית נגד ציבור שלם. משפחת רבין מתנהגת כאילו היא משפחת מלוכה ותוקפת כל מה שלא חושב כמוה, בתו ונכדיו של רבין מסיתים נגד ראש האופוזיציה, וניצן הורוביץ לא שוכח לזעוק על "נציג כהניסטי" בכנסת, כאשר הוא עצמו יושב עם האחים המוסלמים ומשתף פעולה עם שונאי ישראל שרוצים להביא להשמדת המדינה.

הקואליציה היום מתנהגת בדיוק כפי שהתנהגה אז הקואליציה ויש להצטער כי במקום לעשות חשבון נפש, הם ממשיכים להסית. נכון, רצח הוא רצח, הוא רצח ואסור לשום יהודי להרים יד על יהודי אחר, אולם היה מצופה שבשמאל הישראלי יפנימו שהקיטוב והשסע הגיע דווקא בגלל שהם דרסו את האופוזיציה של אז וציבורים שלמים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]