בנט תקף את נתניהו בשל "ערעור על לגיטימיות הממשלה" - בליכוד השיבו עם סרטון שירענן את זכרונו | צפו - 0404

בנט תקף את נתניהו בשל "ערעור על לגיטימיות הממשלה" – בליכוד השיבו עם סרטון שירענן את זכרונו | צפו

נפתלי בנט תקף היום (שישי) את ראש הממשלה לשעבר, בנימין נתניהו, אחרי שנתניהו התעלם ממנו בטקס כניסתו של ראש השב"כ החדש לתפקידו. בנט, שהתעלם בעצמו בנוכחות נתניהו באירוע אחר רק לאחרונה, קבע כי ערעור הליגיטימיות של ממשלתו היא "דבר מסוכן".

מה שבנט שכח הוא שבעצמו קבע, אך לפני מספר חודשים, שראש ממשלה עם 10 מנדטים זה לא דמוקרטי ולא לגיטימי. לבנט כזכור, יש רק שישה כאלה.

בליכוד השיבו לדברי בנט וצרפו סרטון תזכורת לדברים שבנט כנראה היה רוצה לשכוח: "בנט כל כך "ממלכתי" שהוא "שכח" להזכיר את ראש הממשלה נתניהו בטקס האזכרה לנשיא פרס ובציון שנה להסכמי השלום ההיסטוריים שראש הממשלה פעל להביא שבזכותם שרי הממשלה מעופפים בלי סוף למדינות המפרץ. ובאשר לאמירה של בנט על ערעור הדמוקרטיה, תמיד טוב לא לשכוח מה אמר אך לפני מספר חודשים".

כמו כן ביקשו בליכוד להזכיר ציטוט של יאיר לפיד, שותפו של בנט, שאמר בפירוש בזמן כהונתו של נתניהו כי מדובר בראש ממשלה לא לגיטימי. אז לא מצא בנט לנכון לקבוע כי מדובר באמירה מסוכנת.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]