מתקפת הסייבר על בית החולים הלל יפה: "נמשכים המאמצים לשקם את מערכות המחשוב" - 0404
מתקפת הסייבר על בית החולים הלל יפה: דוברות בית החולים הלל יפה

מתקפת הסייבר על בית החולים הלל יפה: "נמשכים המאמצים לשקם את מערכות המחשוב"

מבית החולים הלל יפה בחדרה נמסר היום (שישי) בשל מתקפת הסייבר כי, "נמשכים המאמצים של כל הגורמים המעורבים ברמה הלאומית לשקם את מערכות המחשוב ולבצע חקירה של מהות האירוע".

בנוסף נמסר: "התגייסות צוותי בית החולים, הרגיל למצבי דחק, מלאה ומעוררת השראה, והמענה הרפואי לכל הנמצאים ומגיעים לבית החולים, מתקיים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות הטיפול ונמשך למרות הקשיים הברורים, האתגרים והמורכבות". 

ד"ר מיקי דודקביץ': "צוותנו למודי אירועים רבי נפגעים, התמודדו ועדיין מתמודדים עם נגיף הקורונה, אך זהו אירוע בקנה מידה אחר, ברמה הלאומית שבבסיסו אינו רפואי. עברנו לא מעט מבדקי איכות בתחום אבטחת המידע בשנים האחרונות, ובכולם עמדנו בהצלחה רבה ואף בהצטיינות ותשבוחות.

המטופלים ורווחתם בראש מעייננו ונעשה הכול בכדי שינתנו באיכות מיטבית. אנו תקווה, שחלק מהיכולות יושבו בתחילת שבוע הבא בהדרגה, אך ייתכנו שינויים בהתאם לקצב ההתקדמות של הצוותים המקצועיים העוסקים בדבר ובכפוף לאילוצים שונים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]