בעקבות הפרסום ב-0404: ח"כ אבוטבול קרא ליועמ"ש לבדוק אם התאגיד עבר על החוק בפרסום סמלים נאציים | צפו - 0404

בעקבות הפרסום ב-0404: ח"כ אבוטבול קרא ליועמ"ש לבדוק אם התאגיד עבר על החוק בפרסום סמלים נאציים | צפו

בעקבות הפרסום ב-0404 אודות מערכון של תוכנית היהודים באים המציג את היטלר כחתן בחתונה יהודית, ח״כ משה אבוטבול (ש״ס) קרא היום ליועץ המשפטי לממשלה מנדלבליט לבדוק האם תאגיד השידור כאן עבר על החוק משנת האוסר שימוש בסמלי הנאצים.

לדברי ח"כ אבוטבול: ״העיתונאי בועז גולן הביא תיעוד כואב ומטורף מתוך הסידרה של תאגיד השידור כאן – המשדרת על חשבון כספי הציבור – של מערכון המציג כעין הפתעה לכלה תחת החופה, כאשר החתן הינו היטלר ימ״ש עם בגדי וסמלי הנאצים, דבר שמבזה את הערך היהודי ואת זיכרון השואה האיומה.

אני קורא ליועמ״ש לבדוק האם זאת עבירה על החוק משנת תשס״א האוסר שימוש בסמלי הנאצים.

לפני כשנה נערכה הפגנה עם אלפי איש מול משרדי התאגיד בהשתתפות ח״כים רבנים ואישי ציבור בעקבות תוכניתם 'היהודים באים' בה ביזו את אבות האומה הק׳ עליהם אנו קוראים בפרשיות השבוע אלו, ובתוכנית הם מעוותים את דמותם הרוחנית.

כעת בתאגיד ממשיכים להידרדר יותר ויותר ע״י חילול זיכרון השואה ופציעת ליבם של ניצולי השואה.

לצערי לא נותר לי אלא להציע לקרוא לתוכנית 'הנאצים באים'.. ואם מישהו כבר מספיק להזדעזע מהצעתי זו – שיעשה זאת באותה מסגרת של הזדעזות משאר החומרים המבחילים בתוכנית״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]