מרגש: הפצוע הקשה מהפיגוע ממשיך להתאושש והחל להניע את ידיו - 0404
מרגש: הפצוע הקשה מהפיגוע ממשיך להתאושש והחל להניע את ידיו

מרגש: הפצוע הקשה מהפיגוע ממשיך להתאושש והחל להניע את ידיו

בשורה משמחת. בניה פרץ, הצעיר שנפצע קשה בפיגוע הירי בצומת תפוח בו נרצח חברו יהודה גואטה הי"ד לפני כחמישה חודשים, ממשיך בהתאוששות והחל להניע את ידיו לראשונה מאז הפיגוע.

בניה הוא בוגר הישיבה התיכונית אורט אביתר בבית שאן. חבריו לספסל הלימודים תומכים בו לאורך תהליך ההחלמה ובחמישי הקרוב יגיעו חבריו לשכבה לבקרו בבית החולים תל השומר יחד תלמידי כיתות יא' ויב' מישיבת אורט אביתר בבית שאן, שהכירו מקרוב את בניה והחליטו להצטרף לביקור כחלק ממסע ישראלי אותו הם מקיימים השבוע.

יו"ר המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן התייחס לתהליך ההחלמה של בניה פרץ בפוסט בפרסם בפייסבוק: "בשורה מרגשת. בניה פרץ, פצוע הפיגוע בצומת תפוח, החל להזיז את הידים.

בניה פרץ הוא מלח הארץ. תלמיד הישיבה הגבוהה באיתמר, שעמל בתורה ובמקביל התאמן וחלם להתגייס לסיירת מטכ"ל. לפני 5 חודשים, מרצח פחדן מה'רשות הפלסטינית' ירה מטווח קצר בצעירים שעמדו בטרמפיאדה בצומת תפוח ונמלט מהמקום, כאחרון הפחדנים.

חברו של בניה לספסל הלימודים יהודה גואטה הי"ד, שעמד לידו, נפצע אנושות ולצערנו נפטר מפצעיו. בניה נפצע קשה מאוד והובהל לבית החולים, שם הצוות הרפואי המסור כולו נלחם על חייו.

כתוצאה מפגיעות הירי, שותק בניה – מהצוואר ומטה. הוא ראה ושמע אבל לא יכול היה לעשות כלום בכוחות עצמו. בניה הוא נער מלא אמונה, לוחם. לוחם אמיתי, הוא נאבק במלאך המוות וניצח. נאבק בכל כוחו בשיתוק הנורא – וב"ה מתחיל לנצח גם בקרב הזה".

יוסי דגן הוסיף: "ביום הפיגוע הנורא ובימים שלאחריו נסעתי לבית החולים ללוות את בניה ואת משפחת פרץ היקרה. משפחה שתומכת ב100% במסירות אינסופית בבנם היקר. אני שמח לספר כי בניה כבר מצליח להזיז את הידים ולהתנייד בעזרת הרופאים.

עם תנועתיות ביד ימין עד לשורש כף היד, ואף מזיז מעט את יד שמאל. ניסים עצומים! ועם האמונה והעקשנות של בניה והתפילות של עם ישראל – בע"ה זו רק התחלה.

הוריו של בניה מעדכנים אותי כל הזמן, מעבר להתקדמות המרגשת במצבו הרפואי, גם על המבקרים הרבים מהישיבה באיתמר, מההתיישבות בשומרון ומכל גווני הקשת בעם ישראל שבאים לבקר ולחזק.

אביבה ועופר, הוריו היקרים של בניה, ביקשו ממני למסור לכל עם ישראל כי התפילות וההזדהות של כל עם ישראל מחזקות ומעודדות אותם מאוד!
אביו עופר ביקש להוסיף ולהדגיש,

כי המענה האזרחי ההולם לו הם מצפים מהממשלה אחרי הפיגוע – הוא תנופת בניה בלב השומרון והקמה של הישוב אביתר ע"י המדינה, בצמוד למקום הפיגוע.
עם ישראל היקר! המשיכו להתפלל לרפואת בניה בן אביבה בתוך שאר פצועי וחולי ישראל".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]