ביזיון: שני עובדים מבית החולים קפלן הצטלמו עם מחבל ולא יפוטרו - 0404
ביזיון: שני עובדים מבית החולים קפלן הצטלמו עם מחבל ולא יפוטרו

ביזיון: שני עובדים מבית החולים קפלן הצטלמו עם מחבל ולא יפוטרו

שני אחים בבית החולים קפלן הצטלמו עם המחבל מקדאד אל-קוואסמי, המאושפז בבית החולים בעקבות שביתת רעב בה פתח במהלך שהותו בכלא. קווסאמי הוא חבר בארגון חמאס והוא שוהה במעצר מנהלי. שני האחים הסיעודיים מקפלן הצטלמו עם המחבל כשהם מחוייכים ומשדרים מסר של תמיכה במחבל.

השניים אומנם זומנו לבירור אך בבית החולים הספקו בנזיפה ולא יפטרו אום מתפקידם, לאחר שלטענת בית החולים העובדים הביעו חרטה על המעשה.

יו"ר הציונות הדתית, ח"כ בצלאל סמוטריץ': "מדינה בהתאבדות. מצד שני, אם תומכי טרור יכולים להיות חלק מהקואליציה ולכהן בתפקידים בכירים בה בלי אפילו להתנצל ולגנות טרור מכאן ולהבא, למה הם לא יכולים להיות אחים בבית חולים ציבורי? אנחנו בתקופה מטורפת ומסוכנת קיומית".

גלעד אך, מנכ"ל ארגון "עד כאן" מסר בתגובה: "תמונה זו מוכיחה שוב על הקשר הצמוד בין ערביי ישראל לחמאס וגורמי הטרור. שני אחים אלה הם ערבים ישראלים ובחרו להצטלם עם מחבל חמאס. זו עוד הוכחה לכך שהפשיעה הלאומנית הערבית מתגברת מאז פרעות מאי. אנו קוראים לשר הבריאות להפסיק את עבודתם של שני תומכי טרור אלה ולפטרם לאלתר".

מבית החולים קפלן נמסר: "העובדים המדוברים זומנו לבירור משמעתי בהנהלת בית החולים, במסגרתו הובהר להם חומרת הדבר, והם הביעו חרטה על מעשיהם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]