ח"כ אלי כהן בביקור בשומרון: "חיזוק ההתיישבות והבנייה בשומרון - ערך חשוב" - 0404
ח הליכוד שלי - קבוצת ההתיישבות בליכוד

ח"כ אלי כהן בביקור בשומרון: "חיזוק ההתיישבות והבנייה בשומרון – ערך חשוב"

על רקע הדיווחים בנוגע לדרישת ממשל ביידן לעצירת הבנייה בהתיישבות ביהודה ושומרון, הגיע שר הכלכלה והתעשייה לשעבר, ח"כ אלי כהן (ליכוד), לביקור חיזוק בשומרון. ח"כ כהן נפגש עם ראש המועצה אזורית שומרון יוסי דגן, וכן עם שותפיו של דגן להנהלת "הליכוד שלי" – קבוצת התיישבות בליכוד, יוני הישראלי ויעקב וינברגר.

כהן סיפר על חשיבות הבנייה בשומרון, וחיזק את דגן להמשיך ולבנות: "היה חשוב לי להגיע היום כאן לשומרון ולבקר את ראש המועצה יוסי דגן, את יוני הישראלי ואת יעקב וינברגר ושאר החברים הטובים כאן. בכל התפקידים השונים שבהם הייתי ואותם ביצעתי גם בכנסת וגם בממשלה, תמיד פעלתי לחיזוק התיישבות, להמשך הבניה ותנופת המגורים, ולתעשייה. אנחנו רואים בזה ערך חשוב, כי זו היא הארץ שלנו ואנחנו כאן נפעל גם באופוזיציה, ואני מקווה לא לאורך זמן ושנוכל להחליף את הממשלה הזו כמה שיותר מהר, ושהמחנה הלאומי יחזור להוביל למען בניין עם ישראל בארץ ישראל, כאן, במקום החשוב הזה", מסר כהן.

כהן הדגיש כי המנסים לפלג בין הליכוד להתיישבות, לא יצליחו במשימתם. לדבריו "אנחנו נפעל ביחד, כגוף אחד ואין משהו שיפלג בניינו, לטובת מדינת ישראל תוך חיזוק הליכוד והתעצמותו. אני רוצה להודות ליוסי דגן, ליוני הישראלי וליעקב וינברגר על השותפות ובהזדמנות זאת להגיד יישר כוח גם על פעילות הבניה שאתם עושים בחבל הארץ החשוב הזה. אנחנו כאן ביחד", סיים.

דגן הודה לח"כ כהן על הביקור ואמר: "אני מקבל בברכה גדולה ואהבה גדולה את חברינו היקר חבר הכנסת אלי כהן, השר לשעבר וכולנו מקווים שבקרוב מאוד גם בעתיד, שהגיע לביקור בשומרון יחד עם יוני ישראלי וקבוצת הליכוד שלי – מטה התיישבות בליכוד, על מנת לסייר ולראות את ההתפתחות והגדילה של השומרון. אנחנו מחויבים כולנו במאה אחוז להחזיר את ממשלת המחנה הלאומי בראשותו של הליכוד, ואנחנו נפעל בכל הכוח כדי לעשות את הדבר הזה. אנחנו מחזקים אותך על כל מה שעשית בתפקידים השונים, וגם עכשיו אתה לוחם אמיתי למען בניין ארץ ישראל ולמען התיישבות בשומרון ועל כך התודה וההוקרה של עם ישראל כולו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]