מעולם לא הוציא רישיון ונתפס נוהג בזמן פסילה במהירות מופרזת - 0404
מעולם לא הוציא רישיון ונתפס נוהג בזמן פסילה במהירות מופרזת דוברות המשטרה

מעולם לא הוציא רישיון ונתפס נוהג בזמן פסילה במהירות מופרזת

שוטרי משטרת תנועה ארצית באגף התנועה שעסקו בפעילות אכיפה יזומה נגד עבירות מסכנות חיים, קלטו באמצעות מכשיר למדידת מהירות רכב פרטי הנע במהירות מופרזת של 128 קמ"ש, סמוך לגדרה בדרך בה הנסיעה המותרת היא 90 קמ"ש.

בזמן עצירת הרכב הבחינו השוטרים כי נהג הרכב והנוסע מתחלפים ביניהם במקומות הישיבה ובבדיקה קצרה התבררה הסיבה.

נהג הרכב, בן 28, תושב צפת מעולם לא הוציא רישיון נהיגה והוא נוהג בזמן פסילה למשך 3 שנים. לאחר שעלה חשד לנהיגה בשכרות, בוצעה לו בדיקת ינשוף ותוצאותיה הצביעו על כמות של 1,392 מ"ג אלכוהול (פי 5 וחצי מהכמות המותרת).

גם לנוסע שהתחלף, בן 38, תושב נוף הגליל שישב בכיסא הנהג בוצע בדיקת שכרות שהצביע על כמות של 1,080 מ"ג אלכוהול (פי 4 וחצי מהכמות המותרת).

בשל חומרת העבירות נהג הרכב נעצר והוא יובא הבוקר בפני שופט ובכוונת התביעה המשטרתית להגיש נגדו בימים הקרובים כתב אישום. רישיונו של הנוסע נפסל והוא שוחרר בתנאים מגבילים וגם נגדו ימשך ההליך הפלילי.

נהיגה במהירות מופרזת ונהיגה בשכרות מהוות עבירות מסכנות חיים והמבצע אותן מזלזל בחיי אדם ובהוראות החוק. שוטרי אגף התנועה ימשיכו למקד אכיפה נגד עבירות מסכנות חיים בכל רחבי הארץ על מנת להגביר את סיכויי העבריין להיתפס ולהעמידו לדין.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]